Բելինգհեմը «Ռեալ»-ում հատուկ ռեժիմով է մարզվում. ֆուտբոլիստը պատրաստ կլինի նորամուտի խաղին
Դորտմունդի «Բորուսիա»-ից տեղափոխվելուց հետո Մադրիդի «Ռեալ»-ի կիսապաշտպանը վնասվածք է ստացել Բունդեսլիգայի վերջին տուրում: Այդ կապակցությամբ Բելինգհեմը բաց է թողել Անգլիայի հավաքականի հունիսյան հանդիպումները Եվրո-2024-ի ընտրական փուլում:
As-ի տեղեկություններով՝ չորեքշաբթի մարզասրահում ֆիզիոթերապևտների հետ պարապմունք անցկացնելուց հետո Բելինգհեմը չի մարզվել խաղադաշտում: Մեկ օր առաջ կիսապաշտպանը մարզվել էր ընդհանուր խմբում։ Դա պայմանավորված է նրանով, որ անգլիացու համար մշակվել է վերապատրաստման հատուկ ռեժիմ։
Սակայն դա միայն նախազգուշական միջոց է. նշվում է, որ Բելինգհեմը որևէ անհարմարություն չի զգում, և նրա ֆիզիկական պատրաստվածությունը մտավախություն չի առաջացնում մարզչական շտաբի մոտ:
Հաղորդվում է, որ Բելինգհեմը հուլիսի 19-ին թիմի հետ շրջագայության կմեկնի ԱՄՆ։ Կիսապաշտպանի նորամուտը «Ռեալում» սպասվում է «Միլան»-ի դեմ ամերիկյան շրջագայության առաջին խաղում, որը կկայանա հուլիսի 24-ին՝ Լոս Անջելեսում:

Bellingham is training in a special regime at "Real;" the player will be ready for the debut game
After moving from Borussia Dortmund, the Real Madrid midfielder was injured in the last round of the Bundesliga. In this regard, Bellingham missed the June matches of the England team in the qualifying round of Euro-2024.
According to the AS, Bellingham did not practice on the field after working with physical therapists in the gym on Wednesday. A day ago, the midfielder trained in the general group. This is because a special training regime has been developed for the Englishman.
However, it is only a precautionary measure. It is noted that Bellingham does not feel any discomfort, and his fitness does not cause concern among the coaching staff.
It is reported that Bellingham will go on tour with the team to the USA on July 19. The midfielder's debut in "Real" is expected in the first match of the American tour against "Milan," which will take place on July 24 in Los Angeles.