Լուկա Մոդրիչը չի պատրաստվում հեռանալ «Ռեալից»
Ավելի վաղ հաղորդվում էր, որ Մոդրիչը «Ռեալի» ղեկավարությանը տեղեկացրել է մրցաշրջանի ավարտից հետո ակումբը լքելու ցանկության մասին: Խորվաթ ֆուտբոլիստը, իբր, առաջարկ է ստացել Սաուդյան Արաբիայից, որը թույլ կտա 3 տարում 120 մլն եվրո վաստակել:
Cadena SER-ի լրագրող Անտոնիո Ռոմերոյի տեղեկություններով՝ Մոդրիչը հետաքրքրված է միայն «Ռեալում» մնալու հարցում, ինչի մասին բազմիցս հայտնել է ակումբի ղեկավարությանը:
Ջուդ Բելինգհեմի հնարավոր տեղափոխությունը «Ռեալ» և այդ կապակցությամբ կազմում տեղ զբաղեցնելու համար մրցակցության աճը չեն փոխում Մոդրիչի ծրագրերը:
Բացի այդ, հերքվել է Սաուդյան Արաբիայից ստացված առաջարկի մասին տեղեկությունը։ Հաղորդվում է, որ մի քանի շաբաթ առաջ Մոդրիչը առաջարկ է ստացել Քաթարի ակումբներից մեկից, սակայն անմիջապես մերժել է այն, քանի որ ցանկանում է կարիերան շարունակել միայն «Ռեալում»:

Luka Modric is not going to leave Real Madrid
Earlier, it was reported that Modric informed the management of "Real" about his desire to leave the club after the end of the season. The Croatian football player allegedly received an offer from Saudi Arabia, allowing him to earn 120 million euros in 3 years.
According to Cadena SER journalist Antonio Romero, Modric is only interested in staying at Real Madrid, which he has repeatedly told the club's management.
Jude Bellingham's possible move to Real Madrid and increased competition for a place in the squad remain Modric's plans.
In addition, the information about the offer from Saudi Arabia was denied. It is reported that a few weeks ago, Modric received an offer from one of the Qatari clubs but immediately rejected it because he wanted to continue his career only in Real Madrid.