Հայտնի է Մխիթարյանի նախնական բուժզննման պատասխանը
Միլանի «Ինտերի» կիսապաշտպան Հենրիխ Մխիթարյանը մայիսի 18-ին բուժզննում է անցել։ Այս մասին հաղորդում է ակումբի մամուլի ծառայությունը։
«Հենրիխ Մխիթարյանն այսօր առավոտյան բուժզննում է անցել Ռոզանոյի «Humanitas» ինստիտուտում։ Կիսապաշտպանը ձախ ազդրի մկանային լարվածություն ունի։ Նրա վիճակը դարձյալ կգնահատվի առաջիկա օրերին»,- նշված է ակումբի տարածած հաղորդագրության մեջ։
Հիշեցնենք, որ «Միլանի» դեմ Չեմպիոնների լիգայի կիսաեզրափակչի պատասխան հանդիպման 44-րդ րոպեին Հենրիխ Մխիթարյանը վնասվածքի պատճառով փոխարինվել էր։

The answer to Mkhitaryan's initial medical examination is known
The club's press service reported that Inter Milan midfielder Henrikh Mkhitaryan underwent a medical examination on May 18.
"Henrikh Mkhitaryan passed a medical examination this morning at the Humanitas Institute in Rozano. The midfielder has muscle tension in his left thigh. His condition will be assessed again in the coming days," the club's press release said.
It should be noted that in the 44th minute of the Champions League semi-final return match against Milan, Henrikh Mkhitaryan was replaced due to an injury.