«Ես պատմեցի, որ մանկուց ատում էի նրան». Դիբալան իր և Ռոնալդուի կյանքից հուշեր է պատմել
Պաուլո Դիբալան հիշել է, թե ինչպես է պատմել Կրիշտիանու Ռոնալդուին, որ ատում է իրեն Լեո Մեսսիի պատճառով․ «Կրիշտիանուի կողքին երեք լավ տարի եմ անցկացրել։ «Յուվենտուսը» շատ ուժեղ էր, և նա տեղափոխվեց թիմ, որպեսզի մեզ ավելի լավը դարձնի։ Արգենտինայում Մեսիի և Կրիշտիանուի միջև մրցակցությունը շատ զգացմունքային է։ Մանուկ հասակում ես Մեսսիի երկրպագուն էի։
Հիշում եմ, որ մի անգամ ինքնաթիռով մեկնում էինք խաղի։ Ռոնալդուն նստած էր իմ դիմաց, բայց ինչ-որ պահի շրջվեց, և մենք խոսեցինք ֆուտբոլի և այլ բաների մասին: Խոսեցինք կյանքի մասին, և ես պատմեցի, որ մանկուց ատում էի նրան: Մենք ծիծաղեցինք դրա վրա:
Մենք միշտ լավ հարաբերություններ ենք ունեցել։ Մենք լավ էինք շփվում», - La Gazzetta dello Sport-ին տված հարցազրույցում ասել է Դիբալան, ով այժմ հանդես է գալիս «Ռոմայում»:

"I told him that I hated him since I was a child," Dybala shared memories of his and Ronaldo's life
Paulo Dybala recalled telling Cristiano Ronaldo that he hated him because of Leo Messi, "I spent three good years with Cristiano. Juventus was mighty, and he moved to the team to make us better. The rivalry between Messi and Cristiano in Argentina is very emotional. As a child, I was a fan of Messi.
I remember that once we were going to a game by plane. Ronaldo was sitting in front of me, but at some point, he turned around, and we talked about football and other things. We talked about life, and I told him that I hated him since I was a child. We laughed about it.
We have always had good relations. We communicated well," said Dybala, who currently plays for Roma, in an interview with La Gazzetta dello Sport.