Ռեշֆորդը կերկարաձգի պայմանագիրը «Յունայթեդի» հետ. ֆուտբոլիստը երջանիկ է «Մանչեսթեր»-ում
Մարկուս Ռեշֆորդը երջանիկ է «Մանչեսթեր Յունայթեդում» և կարող է երկարաձգել պայմանագիրը։ Ինսայդեր Ֆաբրիցիո Ռոմանոյի փոխանցմամբ՝ հարձակվողը գոհ է ակումբում տիրող իրավիճակից և զգում է, որ թիմը շուտով կարող է հաջողության հասնել:
Շուտով 25-ամյա ֆուտբոլիստի հետ բանակցություններ կվարեն նոր պայմանագրի շուրջ։ Նշվում է, որ անգլիացին հավանում է աշխատանքը մարզիչ Էրիկ Տեն Հագի ղեկավարությամբ:
Բացի այդ, Մարկուսը դժգոհ է նոր համաձայնագրի վերաբերյալ «խենթ» հարցումների մասին հաղորդագրություններից: ԱՊԼ-ի ընթացիկ մրցաշրջանի 29 խաղում Ռեշֆորդը դարձել է 15 գոլի և 4 գոլային փոխանցման հեղինակ:

Rashford will extend his contract with United. the football player is happy in "anchester.
Marcus Rashford is happy at Manchester United and can extend his contract. According to the insider Fabrizio Romano, the forward is satisfied with the situation in the club and feels that the team can succeed soon.
Soon, negotiations will be held with the 25-year-old football player on a new contract. The Englishman is said to be relishing working under coach Erik Ten Haag.
Additionally, Marcus is unhappy with reports of "crazy" requests for a new deal. Rashford has scored 15 goals and four assists in 29 games of the current EPL season.