Պիկեն դժգոհ է Շակիրայի որոշումից. ֆուտբոլիստի երեխաները կսովորեն Ֆլորիդայի էլիտար դպրոցներից մեկում
Ժերար Պիկեն դժգոհ է հանրահայտ լիբանանա-կատալոնական ծագմամբ երգչուհի Շակիրայի՝ երեխաների հետ Մայամի տեղափոխվելու որոշումից։
Ավելի վաղ հաղորդվում էր, որ «Բարսելոնայի» նախկին ֆուտբոլիստից բաժանվելուց հետո երգչուհին մտադիր է երեխաների հետ տեղափոխվել ԱՄՆ:
«La Vanguardia»-ի տեղեկություններով՝ արդեն ապրիլի 11-ին՝ ԱՄՆ-ում Զատիկի տոնի արձակուրդից հետո, Պիկեի և Շակիրայի երեխաները դասերը կսկսեն Ֆլորիդայի էլիտար դպրոցներից մեկում՝ Miami Country Day-ում, որտեղ ուսուցումը տարեկան արժե 33-46 հազար դոլար:
Երգչուհու ծնողները, որոնք ներկայումս նույնպես բնակվում են Բարսելոնայում, Մայամի կժամանեն ավելի ուշ։
Հաղորդվում է, որ Ժերար Պիկեն տեղյակ է Շակիրայի ծրագրերի մասին և դժգոհ է երգչուհու որոշումից: Նախկին ֆուտբոլիստը կվճարի երեխաների ուսման վարձի կեսը։

Pique is unhappy with Shakira's decision; the footballer's children will study at one of the elite schools in Florida
Gerard Pique is unhappy with the decision of the famous Lebanese-Catalan singer Shakira to move to Miami with her children.
It was reported that the singer intends to move to the United States with her children after breaking up with the former Barcelona player.
According to La Vanguardia, on April 11, after the Easter holiday in the USA, Pique and Shakira's children will start classes at one of the elite schools in Florida, Miami Country Day, where tuition costs 33-46 thousand dollars per year.
The singer's parents, who currently also live in Barcelona, will arrive in Miami later.
Gerard Pique reportedly knows Shakira's plans and is unhappy with the singer's decision. The former football player will pay half of the children's tuition fees.