«Ուզում ենք, որ Անչելոտին հնարավորինս շուտ նշանակվի Բրազիլիայի հավաքականի մարզիչ». Էդերսոն
«Մանչեսթր Սիթիի» բրազիլացի դարպասապահ Էդերսոնը նշել է, որ Կարլո Անչելոտիին Բրազիլիայի մարզիչ նշանակելու շանսերը մեծ են։
«Ես այն քննարկել եմ Կազեմիրոյի, Վինիսիուսի, Միլիտաոյի հետ։ Նրանք ինձ ասացին, որ նա բացառիկ է, բոլորը սիրում են նրան, նա շատ հաջողակ է։ Մոտ ապագայում կտեսնենք՝ կգա, թե ոչ։
Իհարկե, մեծ հավանականություն կա, որ նա կգա, այնպես որ, մենք կձգտենք, որ դա հնարավորինս շուտ տեղի ունենա։
Գվարդիոլայի հետ կատակներ էինք անում և քննարկում (նրա հրավերը Բրազիլիայի հավաքական - խմբ.), բայց Պեպը ասաց, որ դրա հնարավորությունը չկա: Նա վերջերս երկարաձգեց պայմանագիրը երկու մրցաշրջանով և ասաց, որ ոչ մի շանս չկա», – «Մանչեսթեր Սիթիի» դարպասապահի խոսքը մեջբերել է UOL-ը։

"We want Ancelotti to be appointed coach of the Brazilian national team as soon as possible," Ederson
22 March, 10:39
Ederson, the Brazilian goalkeeper of Manchester City, said that the chances of appointing Carlo Ancelotti as the coach of Brazil are high.
"I discussed it with Casemiro, Vinicius, Militao. They told me that he was exceptional, everyone loved him, and he was very successful. We will see shortly whether it will come or not.
Of course, there is a high probability that he will come, so we will try to make it happen as soon as possible.
We joked and discussed with Guardiola (his invitation to the Brazilian team - ed.), but Pep said there was no possibility. He recently extended his contract for two seasons and said there is no chance," UOL quoted the goalkeeper of Manchester City.