Որո՞նք են լինելու քաղաքային խնդիրների վերաբերյալ անելիքներս. Խաժակյան
Երևանի քաղաքապետի նախկին թեկնածու, ավագանու նախկին անդամ Դավիթ Խաժակյանը «Ֆեյսբուքի» իր էջում գրել է.
«Անկախ այն հանգամանքից, որ ես ներկայացված չեմ լինելու Երևանի ավագանիում, համարում եմ, որ այն խնդիրները և առաջարկները, որոնք բարձրաձայնել եմ 2017 թվականից սկսած շարունակում են լինել արդիական։
Որոշել եմ շարունակել Երևանի քաղաքապետարանի գործունեության մոնիտորինգը այնպես, ինչպես դա արել եմ ընդդիմադիր ավագանու անդամի կարգավիճակում։ Ինձ համար առաջնահերթ են քաղաքային խնդիրների լուծումները, ուստի ում գործունեությունը չբխի այդ տրամաբանությունից, անդրադառնալու եմ՝ անկախ որ ուժից և ով դա կիրականացնի։

What will be my actions regarding urban problems? Khazhakyan
Davit Khazhakyan, a former candidate for mayor of Yerevan and a former member of the Council of Elders, wrote on his Facebook page.
"Regardless that I will not be represented in the Yerevan Council of Elders, the issues and proposals I raised since 2017 remain relevant.
I have decided to continue monitoring the activities of the Yerevan Municipality in the same way as I did as a member of the opposition council of elders. For me, solutions to urban problems are a priority, so I will address those whose activities do not follow this logic, regardless of the power and who will implement it.