Evocabank-ը` Project Management Awards 2025-ի գլխավոր գործընկեր
Դեկտեմբերի 17-ին տեղի կունենա Project Management Awards 2025 միջոցառումը, որի հատուկ հյուրն է PMI-ի նախագահ Պիեր Լե Մանը։
Հայաստանում Նախագծերի կառավարման մրցանակաբաշխությունը այս տարի կանցկացվի դեկտեմբերի 17-ին «Առնո Բաբաջանյան» համերգասրահում։
«Նախագծերի կառավարման համաժողով և մրցանակաբաշխություն 2025»-ը կազմակերպվել է PMI Հայաստանի կողմից։ Միջոցառման հատուկ հյուրն է PMI-ի նախագահ և գլխավոր գործադիր տնօրեն Պիեր Լը Մանը։
Միջոցառման նպատակն է միավորել նախագծերի կառավարման ոլորտի մասնագետներին և մրցանակ շնորհել տարվա լավագույն Նախագծի Ղեկավարներից մի քանիսին։
4 անվանակարգերն են՝
• Տարվա Նախագծի Ղեկավար (Project Manager of the Year)
• Նախագծի Ղեկավար՝ նորարարություն (Project Manager for Innovation)
• Նախագծի Ղեկավար՝ սոցիալական ազդեցություն (Project Manager for Social Impact)
• Նախագծի Ղեկավար՝ կայունություն (Project Manager for Sustainability)
Մրցանակաբաշխության ժյուրիի անդամներից է Evocabank-ի Վարչության նախագահի տեղակալ Տաթևիկ Խաչատրյանը։
Evocabank-ը հանդիսանում է Project Management Awards 2025-ի գլխավոր գործընկերը։
Բանկը մշտապես խթանում է PMI-ի զարգացումը Հայաստանում, հովանավորելով նախորդ տարի իրենց կողմից կազմակերպված ոլորտի ամենամեծ կոնֆերանսն ու գրքի շնորհանդեսը։
Եթե ցանկանում եք ներկա գտնվել մրցանակաբաշխությանը և ծանոթանալ ոլորտի առաջատար մասնագետների հետ, կարող եք ձեռք բերել տոմսերը հետևյալ հղումով։

The Project Management Awards 2025 event will take place on December 17, with PMI President Pierre Le Mans as the special guest.
The Project Management Awards in Armenia will be held on December 17 at the Arno Babajanyan Concert Hall.
PMI Armenia organizes the Project Management Conference and Awards 2025. The special guest of the event is PMI President and CEO Pierre Le Mans.
The goal of the event is to unite project management professionals and to award the best Project Managers of the year.
The four categories are:
Project Manager of the Year
Project Manager for Innovation
Project Manager for Social Impact
Project Manager for Sustainability
One of the jurors for the award ceremony is Evocabank Deputy Chairman of the Board, Tatevik Khachatryan.
Evocabank is the leading partner of the Project Management Awards 2025.
The bank consistently promotes the development of PMI in Armenia, sponsoring the industry's largest conference and book launch last year.
If you want to attend the award ceremony and meet leading experts in the field, you can purchase tickets via the following link.