Ֆասթ Բանկի ներկայացուցիչներն օրերս մասնակցել են Հովհաննես Թումանյանի անվան ազգային տիկնիկային թատրոնի հիմնադրման 90-ամյակի հոբելյանական միջոցառմանը։ Երեկոյի ընթացքում տեղի է ունեցել մրցանակաբաշխություն, որի շրջանակում Ֆասթ Բանկը պարգևատրվել է թատրոնի շենքին նոր շունչ հաղորդելու համար։
«Թատրոնն սկսվում է ոչ թե ներկայացումից, այլ՝ մուտքից, և այստեղ ամեն ինչ պետք է լինի գեղագիտական առումով լուծված։ Այս տեսանկյունից Ֆասթ Բանկի կատարած աշխատանքն ընտիր է։ Գիտեմ, որ Բանկն աջակցում է ոչ միայն մեր թատրոնին, և դա շատ գովելի է։ Դա նշանակում է, որ Բանկի ղեկավարները ճիշտ են գնահատում արվեստի դերը, իսկ մենք՝ այդ համագործակցությունը», - նշել է Ազգային տիկնիկային թատրոնի գեղարվեստական ղեկավար Ռուբեն Բաբայանը։ Հիշեցնենք, որ Ֆասթ Բանկի հովանավորությամբ հիմնովին վերանորոգվել են թատրոնի ենթակառուցվածքները։
Ֆասթ Բանկի գործառնական տնօրեն, տնօրինության անդամ Ալիկ Ստեփանյանն ասել է․ «Լինելով սոցիալապես պատասխանատու կազմակերպություն՝ Ֆասթ Բանկը մշտապես աջակցում է մշակութային կենտրոններին, և ուրախ ենք, որ այս անգամ ևս կարողացանք նպաստել թատրոնի արդիականացմանը՝ ստեղծելով հարմարավետ պայմաններ փոքրիկ հանդիսատեսի և նրանց ուղեկցողների համար»։
Ֆասթ Բանկը մշտապես դիտարկում և աջակցում է մշակութային վայրերի խնդիրների լուծմանը։
Ֆասթ Բանկը թվային բանկ դառնալուն միտված ընկերություն է, որը 24/7 գրաֆիկով ներկայացված է Երևանում և Հայաստանի բոլոր մարզերում։

Fast Bank participated in the 90th anniversary of the founding of the Puppet Theater (VIDEO)
Fast Bank representatives recently participated in the 90th anniversary event of the Hovhannes Tumanyan National Puppet Theater. In the evening, an award ceremony was held, during which Fast Bank was awarded for giving the theater building a new lease of life.
"The theater begins not with the performance, but with the entrance, and here everything should be aesthetically resolved. From this point of view, Fast Bank's work is exemplary. I know that the Bank supports not only our theater, but also this is very commendable. This means that the Bank's leaders correctly assess the role of art, and we correctly assess this cooperation," noted Ruben Babayan, artistic director of the National Puppet Theater. Let us recall that the theater's infrastructure was completely renovated under the patronage of Fast Bank.
Fast Bank's Chief Operating Officer, Board Member Alik Stepanyan, said: "Being a socially responsible organization, Fast Bank always supports cultural centers, and we are glad that this time we were able to contribute to the modernization of the theater, creating comfortable conditions for the small audience and their companions."
Fast Bank constantly monitors and supports the solution of problems of cultural venues.
Fast Bank is a company aiming to become a digital bank, represented in Yerevan and all regions of Armenia, available 24/7.