Նիդերլանդների ԱԳՆ պատվիրակությունը այցելել է ՀԵՄԱ-ի Իջևանի գրասենյակ
ՀՀ-ում ԵՄ առաքելությունից հայտնում են, որ նոյեմբերի 12-ին ՀԵՄԱ-ի Իջեւանի առաջնային օպերատիվ գրասենյակում հյուրընկալել եմ Նիդերլանդների Թագավորության ԱԳՆ պատվիրակությանը՝ Արեւելյան Եվրոպայի եւ Կենտրոնական Ասիայի բաժնի ղեկավար Կարոլին Ռամաեկերսի գլխավորությամբ։
«Այցի ընթացքում պատվիրակությանը ներկայացրինք Տավուշի մարզում առաքելության կողմից իրականացվող գործողություններն ու նպատակները։
Մեր առաքելությունում Նիդերլանդների ներկայացվածությունը ամենամեծերից է՝ շուրջ 14 առաքելության անդամ։ Շնորհակալություն, Նիդերլանդներ, մեզ ցուցաբերվող շարունակական աջակցության համար»։

The EU Mission to Armenia reports that on 12 November, I hosted a delegation from the Ministry of Foreign Affairs of the Kingdom of the Netherlands, led by Caroline Ramaekers, Head of the Eastern Europe and Central Asia Division, at the EUA Ijevan Primary Operational Office.
“During the visit, we presented to the delegation the activities and objectives of the mission in the Tavush region.
The Netherlands is one of the most significant contributors to our mission, with approximately 14 mission members. Thank you, Netherlands, for your continued support.”