Պապիկյանը ՔԿ նախագահի հետ այցելել է հարավարևելյան սահմանագոտի
Հոկտեմբերի 30-ին ՀՀ պաշտպանության նախարար Սուրեն Պապիկյանը ՀՀ քննչական կոմիտեի նախագահ Արթուր Պողոսյանի ու կոմիտեի ղեկավար կազմի հետ այցելել է հանրապետության հարավարևելյան սահմանագոտի, հետևել ամրաշինական և ինժեներական աշխատանքների ընթացքին:
Այնուհետև նախարար Պապիկյանն ու ՔԿ նախագահ Պողոսյանն այցելել են բանակային դիրքեր, զրուցել հերթապահություն իրականացնող անձնակազմի հետ:
Բարեխիղճ ծառայությամբ աչքի ընկած մի շարք զինծառայողների պաշտպանության նախարարն ու քննչական կոմիտեի նախագահը պարգևատրել են շնորհակալագրերով և արժեքավոր նվերներով։

Папикян и глава Следственного комитета посетили юго-восточную границу
30 октября министр обороны Армении Сурен Папикян совместно с председателем Следственного комитета Артуром Погосяном и руководящим составом комитета посетил юго-восточный участок государственной границы республики, где ознакомился с ходом укрепительных и инженерных работ.
Затем министр и председатель СК побывали на армейских позициях, пообщались с личным составом, несущим боевое дежурство.
Ряд военнослужащих, отличившихся примерным несением службы, были награждены министром обороны и председателем Следственного комитета благодарственными грамотами и ценными подарками.