Էկոնոմիկայի նախարարությունից հայտնում են, որ Հայաստանի Հանրապետության և Լեհաստանի Հանրապետության միջև տնտեսական համագործակցության հարցերով միջկառավարական համատեղ հանձնաժողովի 8-րդ նիստի շրջանակում նոյեմբերի 18-19-ը Վարշավայում նախատեսվում է անցկացնել Հայաստան-Լեհաստան գործարար համաժողով։
Գործարար համաժողովի համար առանձնացվել են այն հիմնական ուղղությունները, որոնք պետք է ներառվեն համաժողովի օրակարգում, մասնավորապես՝ հաղորդակցություններ, լոգիստիկա, սննդի սպասարկում, էներգետիկա և տեղեկատվական տեխնոլոգիաներ:
Միջոցառման անցկացման վայրը՝ Վարշավա, «The Westin Warsaw»։
Համաժողովին Ձեր մասնակցությունը կարող եք հաստատել մինչև ս․թ․ հոկտեմբերի 24-ը՝ գրանցվելով հետևյալ հղումով։
Ներկայացնում ենք նաև Լեհաստանի ներդրումների և առևտրի գործակալության կողմից տրամադրված գործարար կազմակերպությունների ցանկը։

The Ministry of Economy informs that within the framework of the 8th session of the Intergovernmental Joint Commission on Economic Cooperation between the Republic of Armenia and the Republic of Poland, an Armenia-Poland business forum is planned to be held in Warsaw on November 18-19.
The main directions to be included in the business forum's agenda have been identified, namely communications, logistics, catering, energy, and information technologies.
The event is in Warsaw at "The Westin Warsaw".
You can confirm your participation in the forum until October 24, 2019, by registering at the following link.
We also present the list of business organizations provided by the Polish Investment and Trade Agency.