Սուրեն Պապիկյանը ընդունել է Վրաստանի պաշտպանության նախարարին
Հոկտեմբերի 21-ին ՀՀ պաշտպանության նախարար Սուրեն Պապիկյանը ՊՆ վարչական համալիրում ընդունել է պաշտոնական այցով Հայաստան ժամանած Վրաստանի պաշտպանության նախարար Իրակլի Չիկովանիին:
ՊՆ վարչական համալիրում տեղի է ունեցել Վրաստանի պաշտպանության նախարար Իրակլի Չիկովանիի դիմավորման հանդիսավոր արարողությունը՝ պատվո պահակախմբի և զինվորական նվագախմբի մասնակցությամբ։

On October 21, RA Minister of Defense Suren Papikyan received Georgian Minister of Defense Irakli Chikovani at the Ministry of Defense's administrative complex during an official visit.
A solemn ceremony to welcome Georgian Minister of Defense Irakli Chikovani was held at the Ministry of Defense's administrative complex, with an honor guard and a military orchestra in attendance.