Team Solutions-ը «ԴիջիԹեք»-ին ներկայացրեց «Զանգեզոր» կոնտակտային կենտրոնի լուծումը
Team Solutions-ը՝ որպես Team ընկերությունների խմբի անդամ, այս տարի ևս մասնակցեց Հայաստանի ամենամեծ տեխնոլոգիական միջոցառմանը՝ հոբելյանական 20-րդ «ԴիջիԹեք»-ին՝ ներկայացնելով իր գլխավոր պրոդուկտը՝ «Զանգեզոր» կոնտակտային կենտրոնի լուծումը։
«Զանգեզորը» այսուհետ հնարավորություն է տալիս մեկ հարթակի միջոցով սպասարկելու հաճախորդներից ստացված զանգերը, էլեկտրոնային նամակներն ու սոցիալական հարթակներից ստացված հաղորդագրությունները, ինչը ավելի արդյունավետ է դարձնում սպասարկման գործընթացը:
«Մեզ համար այս տարին ևս հոբելյանական է, քանի որ մեկ ամսից նշելու ենք մեր գործունեության 5 տարին։ Այս տարիների ընթացքում, հիմնվելով միջազգային լավագույն փորձի վրա և մշտապես կատարելագործելով մեր աշխատանքը, կարողացել ենք «Զանգեզորը» վերածել լիարժեք «օմնի-չանել» հարթակի՝ միավորելով զանգերը, էլեկտրոնային նամակները և սոցիալական մեդիայի հաղորդագրությունները: Համակարգի ճկունությունը հնարավորություն է տալիս «Զանգեզորը» հարմարեցնել ցանկացած ոլորտի ընկերության բիզնես գործընթացներին»,-ասում է Team Solutions ընկերության տնօրեն Տաթևիկ Ավագյանը։
Պրոդուկտը մշակվել է՝ հաշվի առնելով միջազգային կոնտակտային կենտրոնների լավագույն փորձը, ապահովում է այլ համակարգերի հետ ճկուն ինտեգրման հնարավորություն, ինչպես նաև ներառում է նորարարական լուծումներ, ինչպիսիք են AI-ով ղեկավարվող՝ խոսքից տեքստ և տեքստից խոսք վերափոխման գործառույթները։
Այսօր «Զանգեզորը» հաջողությամբ ներդրված է մի շարք մասնավոր ընկերություններում, բանկերում և պետական կառույցներում, այդ թվում՝ ՀՀ ֆինանսների նախարարությունում, ՀՀ միգրացիայի և քաղաքացիության ծառայությունում՝ բարելավելով հաճախորդների և քաղաքացիների սպասարկման որակը։
Team ընկերությունների խմբի մասին
Team ընկերությունների խումբը միավորում է Team Telecom Armenia, Team Pay, Team Systems, Team Solutions CJSC, Buy.am, Grand Hotel Yerevan, TMW, Northern Terroir, Team Construct, Team Logistics, ServiceHUB ընկերությունները՝ գործունեություն ծավալելով հեռահաղորդակցության, ՏՏ, ֆինանսական, հյուրանոցային և մի շարք այլ ոլորտներում։ Team-ը ձգտում է խթանել տնտեսությունը՝ առաջարկելով այնպիսի պրոդուկտներ ու ծառայություններ, որոնք հասանելի և կիրառելի կլինեն բոլորի համար։
Team Solutions-ը մասնագիտացած է պետական կառավարման էլեկտրոնային համակարգերի և մասնավոր հատվածի համար ծրագրային լուծումների մշակման մեջ։ Ստեղծում է ծրագրային գործիքներ, որոնք  օգնում են բիզնեսներին և պետական կառույցներին ավտոմատացնել  գործընթացները և  բարելավել սպասարկման որակը։

Team Solutions presented the "Zangezor" contact center solution to "DigiTech"
Team Solutions, as a member of the Team group of companies, participated in Armenia’s largest technology event, the 20th anniversary DigiTech, presenting its main product, the “Zangezor” contact center solution.
“Zangezor” now provides a single platform for serving calls, emails, and messages from social platforms, making the service process more efficient.
“This year is also a jubilee year for us, as in a month we will celebrate 5 years of our activity. Over the years, by applying international best practices and continually improving our work, we have turned “Zangezor” into a full-fledged “omni-channel” platform, combining calls, emails, and social media messages. The flexibility of the system allows you to adapt “Zangezor” to the business processes of a company in any industry,” says Tatevik Avagyan, Director of Team Solutions.
The product was developed with international contact center best practices in mind, offers flexible integration with other systems, and includes innovative solutions, such as AI-driven speech-to-text and text-to-speech conversion.
Today, “Zangezor” is successfully implemented in several private companies, banks, and state institutions, including the Ministry of Finance of the Republic of Armenia and the Migration and Citizenship Service of the Republic of Armenia, thereby improving service quality for customers and citizens.
About Team Group of Companies
Team Group of Companies unites Team Telecom Armenia, Team Pay, Team Systems, and Team Solutions CJSC, as well as Buy. Am, Grand Hotel Yerevan, TMW, Northern Terroir, Team Construct, Team Logistics, ServiceHUB companies, operating in telecommunications, IT, finance, hospitality, and other sectors. Team strives to stimulate the economy by offering products and services that are accessible and applicable to everyone.
Team Solutions specializes in the development of electronic systems for state administration and software solutions for the private sector. Creates software tools that help businesses and government agencies automate processes and improve service quality.