TeamPay-ը «ԴիջիԹեք»-ին ներկայացրեց իր նոր թվային վճարային քարտը
TeamPay-ը՝ որպես Team ընկերությունների խմբի անդամ, այս տարի ևս տարածաշրջանի ամենասպասված տեխնոլոգիական իրադարձության՝ «ԴիջիԹեք»-ի մասնակից էր: Ընկերությունն առաջին անգամ ներկայացրեց իր նոր թվային վճարային քարտը, որն օգտատերերին հնարավորություն է տալիս կատարելու վճարումները առավել պարզ և անվտանգ՝ ապահովելով տվյալների բարձր մակարդակի պաշտպանություն և գործարքների իրականացման վայրկենական արագություն։
««ԴիջիԹեք»-ը երկար տարիներ Հայաստանի տեխնոլոգիական համայնքի ամենամեծ հարթակն է, որը միավորում է նորարարներին, բիզնեսներին և պետական կառույցներին՝ միասին ձևավորելու մեր երկրի թվային ապագան։
TeamPay-ը շարունակում է ընդլայնել իր թվային էկոհամակարգը նորարար լուծումներով՝ խթանելով Հայաստանում ժամանակակից ֆինանսական տեխնոլոգիաների զարգացումը։ Մեր նպատակն է TeamPay-ը դարձնել ոչ միայն վճարային միջոց, այլև անձնական ֆինանսների կառավարման ամբողջական գործիք։ Ֆինանսների կառավարումը պետք է լինի պարզ, արագ և օգտակար՝ նպաստելով, որ օգտվողները տնօրինեն իրենց ֆինանսներն առավել խելամիտ։ Այսօր մենք մեր առաջին քայլն ենք անում այդ մեծ ճանապարհին՝ ձևավորելով ֆինանսական նոր մշակույթ Հայաստանում»,- ասում է ասում է TeamPay-ի գլխավոր տնօրեն Տիգրան Ֆրանգյանը։
Ամենամասշտաբային տեխնոլոգիական տոնի ընթացքում ընկերությունը ներկայացրել է նաև TeamPay հավելվածը՝ համալրված Team ընկերությունների խմբի առավելություններով և Visa թվային քարտով։
TeamPay-ը մեկնարկել է նաև իր նոր «Բենեֆիտներ» ծրագիրը՝ հնարավորություն տալով օգտատերերին ընտրել մինչև 3 բենեֆիտ և օգտվել Team ընկերությունների խմբի Team Telecom Armenia, Team Energy և Buy.am ընկերությունների հատուկ առաջարկներից՝ յուրաքանչյուր ամիս նոր ընտրության հնարավորությամբ։ Այս ծրագիրը նպատակ ունի կենտրոնացնել օգտակար ծառայությունները մեկ հարթակում և դարձնել օգտատերերի փորձը առավել հարմար և հետաքրքիր։
«ԴիջիԹեք»-ի ընթացքում TeamPay-ի տաղավարի այցելուներին սպասել են բազմաթիվ անակնկալներ․ նոր թվային վճարային քարտը տեղում ակտիվացնողները միջոցառման ընթացքում մասնակցել են խաղարկության և շահել iPhone 17, Apple Watch 10, AirPods 4 և այլ արժեքավոր նվերներ։

TeamPay, as a member of the Team group of companies, was once again a participant in this year's DigiTech, the most anticipated technology event in the region. The company unveiled its new digital payment card, which allows users to make payments more simply and securely, ensuring high data protection and instant transaction speeds.
"DigiTech has been the largest platform in the Armenian technology community for many years, uniting innovators, businesses, and government agencies to shape the digital future of our country jointly.
TeamPay continues to expand its digital ecosystem with innovative solutions, promoting the development of modern financial technologies in Armenia. Our goal is to make TeamPay not only a payment method, but also a complete tool for personal finance management. Financial management should be simple, fast, and valuable, helping users manage their finances more wisely. Today we are taking our first step on this great path, forming a new financial culture in Armenia," says Tigran Frangyan, General Director of TeamPay.
During the most significant technology festival, the company also introduced the TeamPay application, complete with the benefits of the Team group of companies and a Visa digital card.
TeamPay also launched its new "Benefits" program, allowing users to choose up to 3 benefits and take advantage of special offers from Team Telecom Armenia, Team Energy, and Buy.am, with a new option added each month. This program aims to centralize valuable services on a single platform and enhance the user experience.
During "DigiTech", many surprises awaited visitors to the TeamPay booth: those who activated the new digital payment card on site during the event entered a raffle and won an iPhone 17, an Apple Watch 10, AirPods 4, and other valuable gifts.