YoHealth-ը Concordia Summit 2025-ին ներկայացրել է իր զարգացման յոթ հիմնական ուղղությունները
YoHealth-ը`որպես Concordia Summit-ի ամենամյա հովանավոր, սեպտեմբերի 21-24-ը Նյու Յորքում մասնակցել է միջոցառմանը՝ ներկայացնելով իր նորարարական լուծումները և կիսվել հաճախորդակենտրոն և անվտանգ միջավայր ստեղծելու իր քաղաքականությամբ։
YoHealth-ն առողջ ապրելակերպի զարգացմանն ու ոլորտի ձևավորմանն ուղղված հավելված է, որն այս պահին ընթանում է զարգացման հիմնական յոթ ուղղությամբ։ Միջոցառմանը YoHealth-ը ներկայացրել է այդ ուղղությունները՝ ընդգծելով առողջապահական ոլորտում դրանց փոխակերպող ազդեցությունը։  Այս ուղղությունների համատեքստում ընկերությունն իր ուշադրությունը կենտրոնացնում է հիվանդությունների վաղ հայտնաբերման և կանխարգելման, իրական ժամանակում իրականացվող մոնիթորինգի և  անհատականացված առաջարկների ավտոմատացման և հիվանդների իրազեկվածության բարձրացման գործընթացի կայացման վրա։ Մոտեցման հիմքում պարգևատրումների միջոցով առողջ կենսակերպի խրախուսումն է։
Concordia Summit 2025-ին ներկա են եղել ընկերությունների խմբի խորհրդի անդամ Վախթանգ Աբրահամյանը, գործառնական գծով տնօրեն Արմեն Բաղդասարյանը, Web3 ղեկավար Արմեն Չախոյանը։ Վերջիններս անդրադարձել են ժամանակակից տեխնոլոգիաների վերափոխող ազդեցությանն առողջապահական ոլորտի վրա՝ կանխարգելումից մինչև անհատականացված խնամք։
Գործառնական գծով տնօրեն Արմեն Բաղդասարյանը խոսել է նաև YoHealth-ի  ինտերֆեյսի մասին, որի շնորհիվ  բարելավվում է օգտատերերի փորձառությունը։ Բաղդասարյանի խոսքով` YoHealth-ում վերջնական ֆունկցիոնալ ներկայացնելու փոխարեն ընկերությունն այժմ թողարկում է դրա նախնական տարբերակը և հրավիրում համայնքին փորձարկել այն: «Օգտատերերի հետ հետադարձ կապի հնարավորությունն աշխատում է շատ ավելի արդյունավետ, քան ավանդական որակի ապահովումը՝ օգնելով հասկանալ, թե ինչ է պետք փոխել և բարելավել», - նշել է նա։
Հովանավորելով Concordia Summit-ը՝ YoHealth-ը կրկին վերահաստատում է  իր նվիրվածությունը՝ համաշխարհային համագործակցության ընդլայնման համատեքստում ստեղծելով առողջ ապագա։
YoHealth-ը նորարարական բջջային հավելված է, որը դրամայնացնում է օգտատերերի քայլերը՝ դրանք հաշվարկելով և թույլ տալով փոխանակել նվերների, ապրանքների կամ թվային ակտիվների հետ։ Այն ոչ միայն խթանում է առողջ ապրելակերպը, այլև հանդիսանում է մարքեթինգային արդյունավետ հարթակ բիզնեսների համար՝ հնարավորություն տալով բարձրացնել իրենց արտադրանքի ճանաչելիությունը նոր թվային միջավայրում։

YoHealth presented its seven main development directions at the Concordia Summit 2025
YoHealth, an annual sponsor of the Concordia Summit, participated in the event in New York from September 21 to 24, presenting its innovative solutions and sharing its policy of creating a customer-centric and safe environment.
YoHealth is an application designed to promote a healthy lifestyle and shape the industry, currently developing in seven key areas. At the event, YoHealth presented these directions, highlighting their transformative impact on the healthcare sector. In the context of these directions, the company focuses on establishing a process for early disease detection and prevention, real-time monitoring, and the automation of personalized recommendations, as well as increasing patient awareness. The approach is based on encouraging a healthy lifestyle through the use of rewards and incentives.
Concordia Summit 2025 was attended by Vakhtang Abrahamyan, member of the board of the group of companies, Armen Baghdasaryan, Chief Operating Officer, and Armen Chakhoyan, Head of Web3. The latter touched on the transformative impact of modern technologies on the healthcare sector, from prevention to personalized care.
Chief Operating Officer Armen Baghdasaryan also spoke about YoHealth’s interface, which improves the user experience. According to Baghdasaryan, instead of introducing final functionality in YoHealth, the company is now releasing its preliminary version and inviting the community to test it. “The opportunity to provide feedback to users works much more effectively than traditional quality assurance, helping to understand what needs to be changed and improved,” he noted.
By sponsoring the Concordia Summit, YoHealth reaffirms its commitment to creating a healthy future within the context of expanding global cooperation.
YoHealth is an innovative mobile application that monetizes users’ steps by calculating them and allowing users to exchange them for gifts, products, or digital assets. It not only promotes a healthy lifestyle but also serves as an effective marketing platform for businesses, allowing them to increase their product awareness in the new digital environment.