YoHealth-ն սկսել է նոր համագործակցություն IMAST բարեգործական հարթակի հետ։ Այսուհետ YoHealth հավելվածի օգտատերերը հնարավորություն կունենան դրամայնացնել իրենց քայլերը և կուտակված միջոցներն ուղղել IMAST հարթակում ներկայացված բարեգործական նախագծերին։
IMAST-ը Հայաստանի առաջին բարեգործական հավելվածն է, որը հնարավորություն է տալիս միայն նախապես ստուգում անցած բարեգործական կազմակերպություններին իրականացնել դրամահավաքներ և գտնել նոր դոնորներ աշխարհի ցանկացած կետից։ YoHealth նորարարական բջջային հավելվածում օգտատերերը կարող են իրենց քայլերը փոխանակել նվերների, ապրանքների, թվային ակտիվների, իսկ այսուհետ նաև նվիրաբերել։
Նվիրատվություն կատարելու համար անհրաժեշտ է մուտք գործել YoHealth հավելված, անցնել «Բարեգործություններ» բաժին, ընտրել ոլորտը (առողջապահություն, կրթություն, կենդանիների խնամք, սոցիալական նախաձեռնություններ), այնուհետև նշել նվիրատվության չափը։ Հանգանակված միջոցները փոխանցվում են ստուգված շահառու կազմակերպությունների պաշտոնական հաշվեհամարներին, իսկ յուրաքանչյուր նախագծի համար տրամադրվում է բյուջեի բաշխման փաստաթուղթ։ Սա հնարավորություն է տալիս նվիրաբերողներին նախապես հստակ իմանալ՝ իրենց աջակցությունն ինչ ճանապարհ է անցնելու և ինչ ազդեցություն է ունենալու։
YoHealth-ի ներկայացուցիչ Միքայել Վեքիլյանը, անդրադառնալով այս համագործակցությանը, նշել է․ «Նմանատիպ նախաձեռնությունները ևս մեկ անգամ փաստում են YoHealth հարթակի ընձեռած լայն հնարավորությունների մասին։ Դառնալով հարթակի օգտատեր՝ հնարավոր է ոչ միայն վարել առողջ ապրելակերպ, ձեր քայլերը փոխանակել տարբեր պարգևներով ու ծառայություններով, այլև մասնակցել նմանատիպ նախագծերի՝ կատարելով նվիրաբերություններ»։
YoHealth-ի մասին
YoHealth-ը նորարարական բջջային հավելված է, որը դրամայնացնում է օգտատերերի քայլերը՝ թույլ տալով փոխանակել դրանք նվերների, ապրանքների կամ թվային ակտիվների հետ։ Այն ոչ միայն խթանում է առողջ ապրելակերպը, այլև հանդիսանում է մարքեթինգային արդյունավետ հարթակ բիզնեսների համար՝ հնարավորություն տալով բարձրացնել ճանաչելիությունը նոր թվային միջավայրում։

YoHealth collaborates with IMAST charity platform
YoHealth has started a new partnership with the IMAST charity platform. From now on, YoHealth app users will have the opportunity to monetize their steps and direct the accumulated funds to charity projects presented on the IMAST platform.
IMAST is the first charity app in Armenia, which allows only pre-verified charitable organizations to conduct fundraising and find new donors from anywhere in the world. In the innovative YoHealth mobile app, users can exchange their steps for gifts, products, digital assets, and now also donate.
To donate, log in to the YoHealth app, navigate to the “Charities” section, select the relevant sector (healthcare, education, animal care, or social initiatives), and then specify the donation amount. The collected funds are transferred to the official accounts of verified beneficiary organizations, and a budget distribution document is provided for each project. This allows donors to know in advance exactly what path their support will take and what impact it will have.
YoHealth representative Mikael Vekilyan, referring to this partnership, noted: “Such initiatives once again prove the wide opportunities provided by the YoHealth platform. By becoming a user of the platform, it is possible not only to lead a healthy lifestyle, exchange your steps for various rewards and services, but also to participate in similar projects by making donations.”
About YoHealth
YoHealth is an innovative mobile application that monetizes users’ steps, allowing them to exchange them for gifts, products, or digital assets. It not only promotes a healthy lifestyle but also serves as an effective marketing platform for businesses, allowing them to increase their visibility in the new digital environment.