YoHealth-ը ներկայացրել է է YoJob-ը. կամուրջ դեպի մասնագիտական աճ
Նորարարական տեխնոլոգիական լուծումներով հայտնի YoHealth բջջային հավելվածը հայտարարել է էկոհամակարգի ընդլայնման և YoJob նոր հարթակի գործարկման մասին։ Հարթակը նպատակ ունի միավորել գործատուներին և աշխատանք փնտրողներին՝ ստեղծելով արդյունավետ ու հարմարավետ միջավայր։
YoJob-ի միջոցով գործատուները կարող են արագ և հեշտությամբ գրանցվել և տեղադրել թափուր հաստիքները՝ հասանելի դարձնելով դրանք լայն լսարանի համար։ Պարզապես անհրաժեշտ է ներբեռնել YoHealth հավելվածը, մուտք գործել YoJob բաժին և ուսումնասիրել տարբեր ընկերությունների թափուր հաստիքները:
Միևնույն ժամանակ աշխատանք փնտրողներն ունեն հնարավորություն տեղադրելու իրենց ինքնակենսագրականներն ու անմիջապես կապ հաստատելու պոտենցիալ գործատուների հետ քայլերի հետևյալ հերթականությամբ՝ ներբեռնել YoHealth հավելվածը,մուտք գործել YoJob բաժին, ընտրել «Հաշիվ» ենթաբաժինը, լրացնել տվյալները (օրինակ՝ կցել CV) և սպասել առաջարկներին:
Հարթակը կծառայի նաև որպես հիմնական աղբյուր տարբեր կազմակերպություններում, ինչպիսիք են, օրինակ՝ Ֆասթ Շիֆթ, Ֆասթ Բանկ, Ֆասթեքս, ArLeAM և այլ ընկերությունները, առկա թափուր հաստիքների հայտարարման համար՝ այդպիսով աջակցելով հարթակի օգտատերերին և առաջինը տրամադրելով աշխատանքի հնարավորություններ Yo համայնքին։
«YoJob-ի գործարկումը մեր առաքելության բնական շարունակությունն է։ Մենք հավատում ենք, որ մարդու բարեկեցությունը բազմաշերտ է և նպատակ ունենք խթանել ոչ միայն ֆիզիկական առողջությունը, այլև ֆինանսական և մասնագիտական աճը։ YoJob-ը կլինի այն կամուրջը, որը կմիավորի տաղանդն ու հնարավորությունները, ինչն էլ կնպաստի համայնքի զարգացմանը», - նշել է ՄՌ տնօրենի ժամանակավոր պաշտոնակատար Գոհար Գալստյանը։
YoHealth-ի մասին
YoHealth-ը նորարարական բջջային հավելված է, որը դրամայնացնում է օգտատերերի քայլերը՝ դրանք հաշվարկելով և թույլ տալով փոխանակել նվերների, ապրանքների կամ թվային ակտիվների հետ։ Այն ոչ միայն խթանում է առողջ ապրելակերպը, այլև հանդիսանում է մարքեթինգային արդյունավետ հարթակ բիզնեսների համար՝ հնարավորություն տալով բարձրացնել իրենց արտադրանքի ճանաչելիությունը նոր թվային միջավայրում։

YoHealth mobile application, known for its innovative technological solutions, has announced the expansion of its ecosystem and the launch of the new YoJob platform. The platform aims to unite employers and job seekers, creating an efficient and convenient environment.
With YoJob, employers can quickly and easily register and post vacancies, making them available to a broad audience. All you need to do is download the YoHealth application, enter the YoJob section, and explore the vacancies of various companies.
At the same time, job seekers have the opportunity to post their resumes and immediately contact potential employers by following the following sequence of steps: download the YoHealth application, enter the YoJob section, select the “Account” subsection, fill in the data (for example, attach a CV) and wait for offers.
The platform will also serve as a primary source for job postings in various organizations, such as Fast Shift, Fast Bank, Fastex, ArLeAM, and others, thus supporting platform users and providing job opportunities to the Yo community first.
“The launch of YoJob is a natural continuation of our mission. We believe that human well-being is multifaceted and aim to promote not only physical health, but also financial and professional growth. YoJob will be the bridge that will connect talent and opportunities, which will contribute to the development of the community,” noted Acting HR Director Gohar Galstyan.
About YoHealth
YoHealth is an innovative mobile application that monetizes users’ steps by calculating them and allowing them to be exchanged for gifts, goods, or digital assets. It not only promotes a healthy lifestyle but also serves as an effective marketing platform for businesses, allowing them to increase their product awareness in the new digital environment.