Վարչապետը և GLOBSEC 2025-ի տնօրենների խորհրդի նախագահը քննարկել են համագործակցությանը վերաբերող հարցեր
Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը հանդիպում է ունեցել GLOBSEC 2025 ֆորումի տնօրենների խորհրդի նախագահ Վիլհելմ Մոլտերերի հետ: Վերջինս շնորհակալություն է հայտնել վարչապետին ֆորումին մասնակցելու հրավերն ընդունելու և արդի թեմաների շուրջ քննարկումներին մասնակցելու համար:
Հանդիպմանը մտքեր են փոխանակվել ֆորումի շրջանակում քննարկվող թեմաների, ինչպես նաև հետագա համագործակցությանը վերաբերող հարցերի շուրջ:

The Prime Minister and the Chairman of the Board of Directors of GLOBSEC 2025 discussed issues related to cooperation
Prime Minister Nikol Pashinyan met with Wilhelm Molterer, Chairman of the Board of Directors of the GLOBSEC 2025 Forum. The latter thanked the Prime Minister for accepting the invitation to discuss current topics in the forum.
During the meeting, thoughts were exchanged on the topics discussed within the forum, as well as issues related to further cooperation.