«Ջի Թի Բի Դիվելոփմենթ» ՍՊԸ-ն հրավիրում է աշխատանքային քննարկման
«Հարգելի՛ ճարտարապետներ, ինչպես գիտեք, Երևանի քաղաքապետարանն ամիսներ առաջ հայտարարել էր բաց մրցույթ Կասկադ համալիրի վերակառուցման «Կասկադ մշակութային հանգույց» նախագծի իրականացման համար: Մրցույթում հաղթող է ճանաչվել «Ջի Թի Բի Դիվելոփմենթ» ՍՊԸ-ն:
Կարևորելով ճարտարապետական համայնքի կարծիքն ու նկատառումները, խորապես համոզված լինելով անխտիր բոլորիդ սրտացավ վերաբերմունքով առ Կասկադ համալիրի վերակառուցման նախագիծ, ինչպես նաև գիտակցելով նախագծի իրականացման կարևորությունն ու պատասխանատվությունը, հրավիրում ենք աշխատանքային քննարկման: Առաջարկում ենք քննարկման արդյունքում ձևավորել ճարտարապետներից բաղկացած խորհրդատվական խումբ, որը մեզ հետ կաշխատի «Կասկադ մշակութային հանգույցի» վերջնական նախագծման փուլում:
24.03.2025 թվական, ժամը՝ 12.00, Տերյան 5, Marriott Courtyard։ Հարցերի դեպքում, ինչպես նաև գրանցման համար կարող եք զանգահարել 010 272 227 հեռախոսահամարով (Թեհմինա Վարդանյան)»։

"GTB Development" LLC invites you to a working discussion
“Dear architects, As you know, Yerevan Municipality announced an open competition months ago to implement the “Cascade Cultural Hub” project for reconstructing the Cascade complex. GTB Development” LLC was recognized as the winner of the competition.
Valuing the opinion and considerations of the architectural community and being deeply convinced of the caring attitude of all of you towards the reconstruction project of the Cascade complex, as well as realizing the importance and responsibility of the implementation of the project, we invite you to a working discussion. We propose to form an advisory group consisting of architects as a result of the debate, which will work with us in the final design stage of the “Cascade Cultural Hub.”
24.03.2025, noon, Teryan 5, Marriott Courtyard. If you have any questions, as well as for registration, you can call 010 272 227 (Tehmina Vardanyan).”