Նարեկ Մկրտչյանը մասնակցել է Թրամփի երդմնակալության երեկոյին
Աշխատանքի և սոցիալական հարցերի նախարար Նարեկ Մկրտչյանը սոցցանցի իր էջում հայտնել է, որ մասնակցել է ԱՄՆ նախագահ Դոնալդ Թրամփի երդմնակալությանը նվիրված երեկոյին։
«Որպես «Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցության արտաքին կապերի պատասխանատու՝ պատիվ ունեցա մասնակցելու ԱՄՆ խոշորագույն NewsMax Media ընկերության հրավերով Անդրյու Մելլոն կառավարական սրահում նախագահ Դոնալդ Թրամփի երդմնակալությանը նվիրված երեկոյին։
Միջոցառման ընթացքում ջերմ շփման լավ հնարավորություն ունեցա ԱՄՆ առաջիկա պետքարտուղար Մարկո Ռուբիոյի, նախագահ Թրամփի երկարամյա ընկերներ Քրիստոֆեր Ռուդիի, Պատրիկ Օրլանդոյի եւ մի շարք այլ բարձրաստիճան պաշտոնյաների ու միջազգային հյուրերի հետ»։

Minister of Labor and Social Affairs Narek Mkrtchyan announced on his social media page that he participated in the evening dedicated to US President Donald Trump's inauguration.
"As the head of external relations of the "Civil Contract" party, I had the honor to participate in the evening dedicated to the inauguration of President Donald Trump at the Andrew Mellon government hall at the invitation of the largest US company, NewsMax Media.
During the event, I had the opportunity to communicate warmly with Marco Rubio, the future US Secretary of State, long-time friends of President Trump, Christopher Rudy, Patrick Orlando, and several other high-ranking officials and international guests.