Լենա Նազարյանը՝ «Իմ քայլը» հիմնադրամի հոգաբարձուների խորհրդի նախագահ
«Իմ Քայլը» բարեգործական հիմնադրամից հայտնում են, որ ՀՀ բարձր տեխնոլոգիական արդյունաբերության նախարար Մխիթար Հայրապետյանը և ՀՀ կրթության, գիտության, մշակույթի և սպորտի նախարար Ժաննա Անդրեասյանն աշխատանքային ծանրաբեռնվածության պատճառով սեփական դիմումի համաձայն դադարեցրել են անդամակցությունն «Իմ Քայլը» բարեգործական հիմնադրամի Հոգաբարձուների խորհրդին. այս մասին հայտնում են հիմնադրամից։
Միաժամանակ, նոյեմբերի 15-ին տեղի է ունեցել «Իմ Քայլը» բարեգործական հիմնադրամի Հոգաբարձուների խորհրդի արտահերթ նիստ, որի օրակարգում մեկ հարց էր՝ Խորհրդի նոր նախագահի ընտրություն:
Հիմնադրամի հոգաբարձուների խորհրդի անդամների միաձայն որոշմամբ «Իմ Քայլը» բարեգործական հիմնադրամի Հոգաբարձուների խորհրդի նախագահ է ընտրվել Հիմնադրամի հիմնադիր և Հոգաբարձուների խորհրդի անդամ Լենա Նազարյանը:

Благотворительный фонд "Мой шаг" сообщает, что министр высокотехнологичной промышленности РА Мхитар Айрапетян и министр образования, науки, культуры и спорта РА Жанна Андреасян вышли из состава попечительского совета благотворительного фонда "Мой шаг" в связи с их загруженностью. Об этом сообщает фонд.
В то же время 15 ноября состоялось внеочередное заседание Попечительского совета благотворительного фонда «Мой шаг», в повестку дня которого входил один вопрос: избрание нового председателя правления.
Лена Назарян, учредитель фонда и член попечительского совета, избрана президентом попечительского совета благотворительного фонда «Мой шаг» единогласным решением членов попечительского совета фонда.