ԵՄ դիտորդների Իջևանի գրասենյակի թիմը հյուրընկալել է Վրաստանում Ավստրիայի դեսպանին ու ռազմական կցորդին
ՀՀ-ում ԵՄ դիտորդական առաքելության գրասենյակից հայտնում են, որ ՀԵՄԱ Իջևանի օպերատիվ գրասենյակի թիմը հյուրընկալել էր Վրաստանում Ավստրիայի Ն.Գ. դեսպան Թոմաս Մյուելմանին և ռազմական կցորդ գնդապետ Ահամմերին:
«Մարդկանց անվտանգությանն ուղղված պարեկային շրջայցի ժամանակ ներկայացրինք առաքելության աշխատանքը և տարածքում տիրող իրավիճակը»,- հայտնում են առաքելությունից:

The EU observers' office team in Ijevan hosted the Austrian ambassador and military attaché in Georgia
The office of the EU observation mission in Armenia announces that the HEMA Ijevan operative office team hosted the Austrian Minister of Foreign Affairs in Georgia. Ambassador Thomas Muellmann and Military Attaché Colonel Ahammer.
"During the patrol tour aimed at people's safety, we presented the mission's work and the situation in the area," the mission informs.