19-ամյա տղան Կիևյան կամրջից իրեն ցած է նետել
Հոկտեմբերի 14-ին ողբերգական դեպք  է տեղի ունեցել Երևանում: Ժամը 18:10-ի սահմաններում ՀՀ ՆԳՆ ոստիկանության Մաշտոցի բաժին ահազանգ է  ստացվել, որ Կիևյան կամրջից մի քաղաքացի իրեն ցած է նետել:
Ինչպես հայտնում է Shamshyan.com-ը, ոստիկաններն ու պարեկները Կիևյան կամրջի տակ հայտնաբերել են երիտասարդ տղայի դի: Տեղում ոստիկանության Մաշտոցի բաժնի քրեական հետախուզության բաժանմունքի ծառայողները պարզել են, որ մահացածը Երևանի բնակիչ 19-ամյա Ռոբերտ Տ.-ն է:
Դեպքի վայրում ոստիկաններին են մոտեցել 2 ռուս զբոսաշրջիկ և հայտնել, որ իրենք ականատես են եղել, թե ինչպես է քաղաքացին ցած նետվել և իրենք էլ ահազանգել ու սպասել են այնքան, մինչև ժամանել են ոստիկաններն ու պարեկները: Մինչ այդ էլ ինքնասպանություն գործած տղայի հայրն ահազանգել է ՀՀ ՆԳՆ ՓԾ 9-11 ճգնաժամային կառավարման ազգային կենտրոն և հայտնել, որ տղան տանից դուրս է եկել ասելով, որ գնում է ինքնասպան լինի:

19-летний гражданин выбросился с киевского моста
14 октября в Ереване произошел трагический инцидент. Около 18:10 в управление Маштоца МВД РА поступило сообщение о том, что гражданин бросился с киевского моста.
Как сообщает Shamshyan.com , под киевским мостом полиция и патрульные обнаружили тело молодого человека. На месте сотрудники уголовного розыска Маштоцкого управления полиции установили, что погибшим является 19-летний Роберт Т., житель Еревана.
Двое российских туристов обратились в полицию на месте происшествия и сообщили, что были свидетелями того, как гражданин спрыгнул, и дождались прибытия полиции и патрулей. До этого отец покончившего с собой парня обратился в Национальный центр кризисного управления 9-11 МВД РА и сообщил, что мальчик вышел из дома, заявив, что собирается покончить жизнь самоубийством.