Լևոն Օհանեսյանն ընդունել է «EMILIO GRASSINI & FIGLIO SRL» իտալական ընկերության ներկայացուցիչներին
Հոկտեմբերի 11-ին «Էնթերփրայզ Արմենիա» հիմնադրամի գլխավոր տնօրեն Լևոն Օհանեսյանն ընդունել է արդյունաբերական սարքավորումների և դրանց բաղկացուցիչ մասերի արտադրությամբ զբաղվող «EMILIO GRASSINI & FIGLIO SRL» իտալական ընկերության ներկայացուցիչներին։
Հանդիպման ընթացքում ներկայացվել են Հայաստանի ներդրումային դաշտը և գործարարությամբ զբաղվելու հնարավորությունները, ինչպես նաև քննարկվել են Հայաստանում ընկերության ծրագրերի իրականացման հեռանկարները:
ՀՀ կատարած այցի շրջանակներում ընկերության ներկայացուցիչները «Էնթերփրայզ Արմենիա» հիմնադրամի ուղեկցությամբ գործարար հանդիպումներ կունենան նաև էներգետիկ ոլորտում գործունեություն ծավալող հայաստանյան մի շարք ընկերությունների հետ:

Levon Ohanesyan received the representatives of the Italian company "EMILIO GRASSINI & FIGLIO SRL."
On October 11, Levon Ohanesyan, the general director of "The Enterprise Armenia" fund, received the Italian company "EMILIO GRASSINI & FIGLIO SRL" representatives, engaged in the production of industrial equipment and their components.
During the meeting, the investment field of Armenia and opportunities for doing business were presented, and the prospects of implementing the company's plans in Armenia were discussed.
Within the framework of the visit to Armenia, the company's representatives, accompanied by the "Enterprise Armenia" fund, will also have business meetings with several Armenian companies operating in the energy sector.