Հայաստանում Ֆրանսիայի դեսպանն այցելել է «Վեոլիա Ջուր» ընկերություն՝ քննարկելու խնդիրներն ու դրանց լուծման ուղիները
««Վեոլիա Ջուր»-ը ֆրանսիական առաջատար ներդրողն է և ջրի մատակարարը Հայաստանում: Հայաստանում Ֆրանսիայի դեսպան Օլիվիե Դըկոտինյին և ընկերության տնօրեն տիկին Մարիաննա Շահինյանը քննարկեցին ոլորտի մարտահրավերներն ու Հայաստանի իշխանությունների հետ միասին դրանց արձագանքելու միջոցները»,- այս մասին ասվում է ՀՀ-ում Ֆրանսիայի դեսպանատան տարածած հաղորդագրության մեջ։

The Ambassador of France to Armenia visited the "Veolia Water" company to discuss the problems and ways to solve them
"Veolia Water" is the leading French investor and water supplier in Armenia. The French ambassador to Armenia, Olivier Decotigny, and the director of the company, Mrs. Marianna Shahinyan, discussed the challenges of the sector and the means of responding to them together with the Armenian authorities," said the message of the French Embassy in Armenia.