Սուրեն Պապիկյանն այցելել է նոր զորանոցների կառուցման շինհրապարակներ, ծանոթացել լայնածավալ շինարարական աշխատանքներին (ԼՈՒՍԱՆԿԱՆԵՐ)
Սուրեն Պապիկյանն այցելել է նոր զորանոցների կառուցման  շինհրապարակներ, ծանոթացել լայնածավալ շինարարական աշխատանքներին (ԼՈՒՍԱՆԿԱՆԵՐ)
Հուլիսի 19-ին ՀՀ պաշտպանության նախարար Սուրեն Պապիկյանը Գեղարքունիքի մարզպետ Կարեն Սարգսյանի և բարձրաստիճան զինվորականների ուղեկցությամբ այցելել է նոր զորանոցների կառուցման  շինհրապարակներ, ծանոթացել ընթացող լայնածավալ շինարարական աշխատանքներին:
Նախարարը դիտարկել է  զորանոցների կառուցման և ներքին հարդարման աշխատանքները: Նախարար Պապիկյանը համապատասխան ստորաբաժանումների ղեկավարներին և շինարարական կազմակերպության ներկայացուցիչներին հանձնարարել է աշխատանքներն ավարտել սահմանված ժամկետում և որակով` պահպանելով շինարարական նորմերը:

Сурен Папикян посетил строительные площадки новых казарм, ознакомился с масштабными строительными работами (ФОТО)
19 июля министр обороны РА Сурен Папикян в сопровождении губернатора Гегаркуникской области Карена Саркисяна и высокопоставленных военнослужащих посетил места строительства новых казарм и ознакомился с ходом широкомасштабных строительных работ.
Министр ознакомился со строительными и внутренними отделочными работами казармы. Министр Папикян поручил руководителям соответствующих ведомств и представителям строительной организации завершить работы качественно, в установленные сроки и соблюдая строительные нормы.