Կորին Ֆլեյշերի գլխավորած պատվիրակությունն այցելել է Տավուշի մարզ
Տավուշի մարզպետ Հայկ Ղալումյանն ընդունել է ՄԱԿ-ի Պարենի համաշխարհային ծրագրի Մերձավոր Արևելքի, Հյուսիսային Աֆրիկայի և Արևելյան Եվրոպայի տարածաշրջանային բյուրոյի տնօրեն Կորին Ֆլեյշերին և հայաստանյան գրասենյակի ղեկավար Նանա Սկաուին:
Կորին Ֆլեյշերի գլխավորած պատվիրակությունն այցելել է Տավուշի մարզ՝ ՄԱԿ-ի Պարենի համաշխարհային ծրագրի կողմից իրականացվող ծրագրերի ընթացքն ու աշխատանքն ուսումնասիրելու նպատակով:
Աշխատանքների ընթացքին ծանոթանալուց հետո Տավուշի մարզպետարանում տեղի է ունեցել հանդիպում, որի ընթացքում քննարկվել են իրականացված ծրագրերը և համագործակցության այլ հնարավորություններ:

The delegation led by Corinne Fleischerr visited the Tavush region
Governor of Tavush Hayk Ghalumyan received the Director of the Middle East, North Africa and Eastern Europe Regional Bureau of the United Nations World Food Program, Corinne Fleischer, and the Head of the Armenian Office, Nana Skau.
The delegation headed by Corinne Fleischer visited the Tavush region in order to study the progress and work of the programs implemented by the UN World Food Program.
After getting acquainted with the progress of the works, a meeting was held at the Tavush governorate, during which the implemented programs and other opportunities for cooperation were discussed.