Տիգրան Ավինյանն ու Արտակ Ջումանյանն այցելել են «Սուրբ Գրիգոր Լուսավորիչ» բժշկական կենտրոնի ծննդատուն (ԼՈՒՍԱՆԿԱՐՆԵՐ)
Մայրության և գեղեցկության տոնի առթիվ առողջապահության նախարարի տեղակալ Արտակ Ջումայանն ու Երևանի փոխքաղաքապետ Տիգրան Ավինյանն այցելել են «Սուրբ Գրիգոր Լուսավորիչ» բժշկական կենտրոնի ծննդատուն։
Նրանք եղել են հետծննդաբերական բաժանմունքում, շնորհավորել մայրացած կանանց, զրուցել նրանց հետ ու ներկայացրել պետական ծրագրերը։

Тигран Авинян и Артак Джумаян посетили родильное отделение Медицинского центра "Св. Григорий Просветитель" (ФОТО)
По случаю Дня материнства и красоты заместитель министра здравоохранения Артак Джумаян и заместитель мэра Еревана Тигран Авинян посетили родильный дом Медицинского центра "Св. Григорий Просветитель".
Они посетили послеродовое отделение, поздравили матерей, пообщались с ними и представили государственные программы.