Վահան Քերոբյանը այցելել է «Cisco Internetworking» ընկերություն
Նախարար Վահան Քերոբյանը մարտի 15-ին այցելել է «Cisco Internetworking» ընկերության հայաստանյան մասնաճյուղ։  Ընկերությունը նախագծում, արտադրում և վաճառում է ինտերնետ պրոտոկոլի վրա հիմնված ցանցեր, կապի և ՏՏ ոլորտին առնչվող այլ պրոդուկտներ, տրամադրում  ծառայություններ:
Վահան Քերոբյանն ընկերության գործադիր տնօրեն Մերի Բեգլարյանի և ինժեներական բաժնի ղեկավար Արսեն Մանուկյանի ուղեկցությամբ շրջել է ընկերության տարածքով, ծանոթացել ընկերության գործունեությանը, առաջիկա ծրագրերին և առկա խնդիրներին:
Նախարարը ներկայացրել է նաև պետության կողմից իրականացվող տնտեսության արդիականացման միջոցառումը, որի միջոցով ընկերությունը կարող է ընդլայնել հնարավորությունները և ներգրավել բարձր որակավորում ունեցող մասնագետների։

Ваан Керобян посетил компанию "Cisco Internetworking"
15 марта министр Ваан Керобян посетил армянский филиал компании "Cisco Internetworking". Компания разрабатывает, производит и продает сети на базе Интернет-протокола, средства связи и другие продукты и услуги, связанные с ИТ.
Ваан Керобян в сопровождении исполнительного директора компании Мэри Бегларян и начальника инженерного отдела Арсена Манукяна совершил обход по территории компании, ознакомился с деятельностью компании, предстоящими планами и существующими проблемами.
Министр также представил реализуемые государством меры по модернизации экономики, благодаря которым компания может расширить возможности и привлечь высококвалифицированных специалистов.