Դերասան Ռաֆայել Երանոսյանը վթարի է ենթարկվել Արմավիրի մարզում
Այսօր՝ փետրվարի 21-ին, խոշոր ավտովթար է տեղի ունեցել Արմավիրի մարզում։ Ժամը 13։10-ի սահմաններում Երևան-Արմավիր ավտոճանապարհի 36 կմ հատվածում, Մեծամորի վարչական տարածքում բախվել են Toyota CRH և VAZ 2106 մակնիշի ավտոմեքենաները։
Shamshyan.com-ի փոխանցմամբ, վթարի հետևանքով «06»-ի վարորդն ու ուղևորը, որոնց առաջինն օգնության են հասել Toyota CRH-ի վարորդը և օպերատիվորեն ժամանած «Մեծամոր» բժշկական կենտրոնի շտապօգնության բժիշկների հերթապահ խումբը, տեղում առաջին բուժօգնությունն են ցուցաբերել, ապա տեղափոխել «Արմավիր» բժշկական կենտրոն։ Քիչ անց «Մեծամոր» բժշկական կենտրոն բժշկական հետազոտման նպատակով դիմել է Toyota-ի վարորդը։
Գ․ Շամշյանի տեղեկություններով՝ Toyota-ի վարորդը դերասան ու հաղորդավար Ռաֆայել Երանոսյանն է։
Radar Armenia-ին ՀՀ քննչական կոմիտեից հայտնեցին, որ դեպքի առթիվ ՀՀ ՔԿ Արմավիրի մարզային քննչական վարչությունում նախաձեռնվել է քրեական վարույթ ՀՀ քրեական օրենսգրքի 342-րդ հոդվածի հատկանիշներով, կատարվում է նախաքննություն:

Актер Рафаэль Ераносян попал в ДТП в Армавирской области
Сегодня, 21 февраля, в Армавирской области произошло крупное ДТП. Автомобили Toyota CRH и ВАЗ 2106 столкнулись в 13:10 на 36-километровом участке автодороги Ереван-Армавир, в административном районе Мецамор.
Как сообщает Shamshyan.com , в результате аварии водитель и пассажир «06», которым первыми помогли водитель Toyota CRH и оперативно прибывшая бригада скорой помощи медицинского центра «Мецамор», оказали первую помощь на месте, а затем перевели в медицинский центр «Армавир». Чуть позже и сам водитель Toyota обратился в медицинский центр «Мецамор» для прохождения медицинского освидетельствования.
По словам Шамшяна, водителем «Тойоты» является актер и ведущий Рафаэль Ераносян.
Как сообщили Radar Armenia в Следственном комитете РА, в Следственном отделе Армавирского марза Управления уголовного розыска РА возбуждено уголовное дело по статье 342 УК РА, ведется предварительное следствие