Հնդկաստանի դեսպանը Պապիկյանին վստահեցրել է՝ համագործակցությունը կշարունակի զարգանալ
Փետրվարի 10-ին ՀՀ պաշտպանության նախարար Սուրեն Պապիկյանն ընդունել է ՀՀ-ում Հնդկաստանի արտակարգ և լիազոր դեսպան Կիշան Դան Դեվալին` Հայաստանում առաքելությունն ավարտելու կապակցությամբ:
Նախարար Պապիկյանը շնորհակալություն է հայտնել դեսպանին իր գործունեության ընթացքում պաշտպանության բնագավառում հայ-հնդկական համագործակցության զարգացման գործում ունեցած զգալի ավանդի համար:
Դեսպանն իր հերթին շնորհակալություն է հայտնել պաշտպանության նախարարին համագործակցության համար և վստահություն հայտնել, որ այն կշարունակի զարգանալ:
ՀՀ պաշտպանության նախարարը դեսպանին մաղթել է հաջողություն և նորանոր ձեռքբերումներ հետագա գործունեության ընթացքում:

The Indian ambassador assured Papikyan that the cooperation will continue to develop
On February 10, Minister of Defense of Armenia Suren Papikyan received Ambassador Extraordinary and Plenipotentiary of India to Armenia Kishan Dan Deval on the occasion of completing his mission in Armenia.
Minister Papikyan thanked the ambassador for his significant contribution to developing Armenian-Indian cooperation in defense.
The ambassador, in turn, thanked the Minister of Defense for the cooperation and expressed confidence that it will continue to develop.
The Minister of Defense of the Republic of Armenia wished the Ambassador success and new achievements in his future activities.