My Team հավելվածը Հայաստանում առաջինն է ներբեռնումների թվով
Team Telecom Armenia-ի My Team հավելվածը App Store-ի և Play Store-ի անվճար հավելվածների շարքում ներբեռնումների թվով առաջինն է Հայաստանում ըստ Similarweb վերլուծական կայքի տվյալների։ Վերջին մեկ շաբաթում հավելվածի օրական ներբեռնումների քանակն ավելացել է 3-ից 4 անգամ։
My Team hավելվածի միջոցով Team-ի բաժանորդները մեկ հպումով կարողանում են ստուգել հաշվեկշռի և փաթեթների մնացորդները, փոփոխել սակագնային փաթեթները, ակտիվացնել ավտոմատ վճարումներ, ինչպես նաև ծանոթանալ Team-ի ամենավերջին նորություններին ու ակցիաներին և կատարել առցանց գնումներ eShop օնլայն խանութից՝ առանց տնից դուրս գալու։
Հիշեցնենք, որ օրեր առաջ Team Telecom Armenia-ն հայտարարել էր My Team հավելվածի միջոցով անցկացվող Շեյք խաղարկության նոր պայմանների մասին, ըստ որի այս տարի բոլորը՝ անկախ կապի օպերատորից կարող են շեյքել։ Այս ընթացքում խաղարկության մասնակիցները ստացել են 231000 գիգաբայթ ինտերնետ, օնլայն կինոթատրոնից ու այլ հավելվածներից օգտվելու 20000 պրոմոկոդեր և ավելի քան 200 ֆիզիկական նվերներ։
Շեյքի մասնակիցներն ունեն Iphone 13 Pro ու Samsung Galaxy A13 սմարթֆոններ, էլեկտրական ինքնագնացներ, ականջակալներ և Volkswagen ID.4 էլեկտրական մեքենա շահելու հնարավորություն։
Խաղարկությունը տևելու է մինչև դեկտեմբերի 31-ը։ Մասնակցելու համար պետք է ներբեռնել My Team հավելվածը, այնուհետև օրը մեկ անգամ թափահարել՝ շեյքել հեռախոսը մինչև 5 վայրկյան։
Խաղարկության մանրամասներին ծանոթացե՛ք այստեղ։
Team Telecom Armenia-ն ՀՀ տարածքում տրամադրում է ինտերնետի, թվային հեռուստատեսության, բջջային և ֆիքսված հեռախոսակապի ծառայություններ։ 2021 թվականից ընկերությունը սկսել է տարածաշրջանում եզակի՝ 25 Գբ/վ արագությամբ 25G-PON տեխնոլոգիայով NGN (Next Generation Network) ցանցի կառուցումը: Առաջիկայում այս ցանցին կմիացվեն Հայաստանի ողջ տարածքում գործող բջջային կայանները, ինչի շնորհիվ զգալիորեն կբարելավվի նաև շարժական կապի որակը։

My Team application is the first in Armenia in the number of downloads
The My Team application of Team Telecom Armenia is the first in the number of downloads among free applications on the App Store and Play Store in Armenia. In the last week, daily downloads have increased 3 to 4 times.
With the My Team app, Team subscribers can check their balance and package balances with one tap, change tariff packages, activate automatic payments, get acquainted with the latest Team news and promotions, and make online purchases from the eShop online store without leaving home.
It is worth noting that a few days ago, Team Telecom Armenia announced the new conditions of the Shake raffle held through the My Team application, according to which everyone can participate this year, regardless of the communication operator. During this period, the draw participants received 231,000 gigabytes of the Internet, 20,000 promo codes for using the online cinema and other applications, and more than 200 physical gifts.
Shake participants have a chance to win iPhone 13 Pro and Samsung Galaxy A13 smartphones, electric cars, headphones, and a Volkswagen ID.4 electric car.
The draw will last until December 31. To participate, download the My Team app, and shake your phone daily for up to 5 seconds.
Get acquainted with the details of the draw here.
Team Telecom Armenia provides Internet, digital television, mobile, and fixed telephony services in the territory of Armenia. Since 2021, the company has started building a unique region NGN (Next Generation Network) network with 25 Gb/s speed and 25G-PON technology. Shortly, mobile stations operating throughout Armenia will be connected to this network, thanks to which the quality of mobile communication will improve significantly.