Շիրակի մարզպետը տեսակցել է վիրավոր զինծառայողներին
Շիրակի մարզպետարանից տեղեկացնում են՝ մարզպետ Նազելի Բաղդասարյանն այսօր այցելել է «Սուրբ Գրիգոր Լուսավորիչ» բժշկական կենտրոն, տեսակցել է շիրակցի զինծառայողներին, որոնք վիրավորում են ստացել ադրբեջանական ագրեսիայի հետևանքով:
Բժիշկների գնահատմամբ՝ տղաների առողջական վիճակը բավարար է։ Մարզպետի հետ հանդիպման ժամանակ վերջիններս նշել են, որ բոլորի մարտական ոգին շատ բարձր է։
Նազելի Բաղդասարյանը զինվորներին շուտափույթ ապաքինում է մաղթել և շնորհակալություն հայտնել հիվանդանոցի տնօրեն Արման Հովակիմյանին ու ողջ բուժանձնակազմին՝ հոգատար և սրտացավ վերաբերմունքի համար։

The governor of Shirak visited the wounded servicemen
Shirak Governorate reported that the governor Nazeli Baghdasaryan visited the servicemen of the Shirak region at “St Grigor Lusavorich” medical center today. They were injured as a result of Azerbaijani aggression.
According to the doctors, the health condition of the boys is satisfactory. During the meeting with the governor, the latter mentioned that everyone's fighting spirit was very high.
Nazeli Baghdasaryan wished the soldiers a speedy recovery and thanked the director of the hospital, Arman Hovakimyan, and the entire medical staff for their caring and compassionate attitude.