Երևանում 27-ամյա վարորդը Toyota Corolla-ով Մաշտոցի պողոտայում բախվել է գովազդային վահանակին, ապա կայանված Mazda-ին, Mazda-ն էլ՝ Honda-ին. կա վիրավոր
Այսօր՝ հունիսի 26-ին, ավտովթար է տեղի ունեցել Երևանում: Ժամը 04:15-ի սահմանում Երևանի բնակիչ, 27-ամյա Հարություն Հովհաննիսյանն իր վարած Toyota Corolla մակնիշի ավտոմեքենայով Մաշտոցի պողոտայում բախվել է ճանապարհի թույլատրելի հատվածում կայանված Mazda մակնիշի ավտոմեքենային, որն էլ առաջ ընթանալով, բախվել է կայանված Honda մակնիշի ավտոմեքենային:
Ինչպես դեպքի վայրից հայտնում է ֆոտոլրագրող Գագիկ Շամշյանը, վթարի հետևանքով վարորդ Հ. Հովհաննիսյանը մարմնական վնասվածքներով օպերատիվորեն ժամանած բժիշկների հերթապահ խմբի կողմից նախ տեղում առաջին բուժօգնությունն է ստացել, ապա տեղափոխվել «Էրեբունի» բժշկական կենտրոն:
Դեպքի վայրում հավաքվածներն ասել են, որ վիրավորին հիվանդանոց է ուղեկցել ՀՀ ոստիկանության պարեկային ծառայության Երևանի գնդի 2-րդ գումարտակի հրամանատար Լևոն Բադալյանը: Օպերատիվորեն ժամանել են նույն գումարտակի 1-ին վաշտի պարեկները՝ գումարտակի հրամանատարի տեղակալ Դավիթ Նիկողոսյանի գլխավորությամբ: Տեղում ուժեղացված ծառայություն են կատարել նույն գումարտակի 1-ին վաշտի պարեկներ Արթուր Մանուկյանն ու Ալբերտ Թումանյանը:

Цепная авария в Ереване, водитель автомобиля Toyota Corolla протаранил припаркованные автомобили
Сегодня, 26 июня, в Ереване произошло ДТП. Около 4:15 утра 27-летний житель Еревана Арутюн Ованесян за рулем Toyota Corolla по проспекту Маштоца протаранил припаркованный на разрешенном участке дороги автомобиль Mazda, которая в свою очередь столкнулась с автомобилем Honda.
Как сообщает с места происшествия фотокорреспондент Гагик Шамшян, водителю А. Ованесяну сначала оказали первую помощь на месте группа дежурных врачей, затем  с телесными повреждениями он был доставлен в медицинский центр «Эребуни».
Собравшиеся на месте сообщили, что раненого в госпиталь сопровождал командир 2-го батальона Ереванского полка Патрульной службы полиции РА Левон Бадалян. Оперативно прибыли патрульные 1-го батальона во главе с заместителем командира батальона Давидом Никогосяном. На месте усиленную службу несли патрульные 1-го батальона Артур Манукян и Альберт Туманян.