Փաշինյանը Վաշինգտոնից ուղիղ եթերում կպատասխանի ԶԼՄ-ների հարցերին
Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի մամուլի խոսնակ Նազելի Բաղդասարյանը հայտնում է, որ  Սպիտակ տանը կայացած հանդիպումներից հետո վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանն օգոստոսի 9-ին` Երևանի ժամանակով առավոտյան 08:00-ին, Վաշինգտոնից ուղիղ եթերում կպատասխանի Կառավարությունում հավատարմագրված ԶԼՄ ներկայացուցիչների կողմից նախապես ուղարկված հարցերին:
«Կառավարությունում հավատարմագրված ԶԼՄ ներկայացուցիչներն հարցերը կարող են ուղարկել press.office@gov.am հասցեին` Երևանի ժամանակով մինչեւ ժամը 02:00-ն: Յուրաքանչյուր լրատվամիջոց կարող է ուղղել մեկական հարց:
Հարցուպատասխանը կհեռարձակվի վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի ֆեյսբուքյան էջով և Կառավարության յութուբյան պաշտոնական ալիքով»,- գրել է նա:

Pashinyan will answer media questions live from Washington
Prime Minister Nikol Pashinyan’s spokesperson, Nazeli Baghdasaryan, reports that after the meetings held at the White House, Prime Minister Nikol Pashinyan will answer questions sent in advance by media representatives accredited to the Government on August 9, at 08:00 Yerevan time, live from Washington.
“Media representatives accredited to the Government can send questions to press.office@gov.am until 02:00 Yerevan time. Each media outlet can ask one question.
The Q&A will be broadcast on Prime Minister Nikol Pashinyan’s Facebook page and the Government’s official YouTube channel,” she wrote.