Որևէ այլ տրամաբանության մասին խոսք լինել չի կարող. Նազելի Բաղդասարյան
ՀՀ վարչապետի մամուլի քարտուղար Նազելի Բաղդասարյանը անդրադարձել է զլմ-ներում և դրանից դուրս տարածվող տեղեկություններին և նշել, որ «միջանցքային» լուծումները իրականությանը չեն համապատասխանում։
«Բոլոր այն պնդումներն ու հրապարակումները, թե Հայաստանը համաձայնվել է, համաձայնվում է կամ կհամաձայնվի «միջանցքային» լուծումների, պարզապես իրականությանը չեն համապատասխանում։
Հայաստանի Հանրապետության մոտեցումները շատ հստակ եւ առանց տարընթերցումների հնարավորության վարչապետ Փաշինյանը ներկայացրել է ս/թ հուլիսի 16–ի իր ասուլիսում։
Որեւէ այլ տրամաբանության մասին խոսք լինել չի կարող»,- այս մասին Բաղդասարյանը գրել է «Ֆեյսբուքի» իր էջում։

There can be no other logic. Nazeli Baghdasaryan
The press secretary of the Prime Minister of the Republic of Armenia, Nazeli Baghdasaryan, referred to the information disseminated in the media and beyond and noted that the “corridor” solutions do not correspond to reality.
“All the claims and publications that Armenia has agreed, agrees, or will agree to the 'corridor' solutions do not correspond to reality.
Prime Minister Pashinyan presented the approaches of the Republic of Armenia very clearly and without the possibility of misinterpretations at his press conference on July 16 of this year.