Նիդերլանդների պատվիրակությունը հանդիպել է ՀՀ-ում ԵՄ դիտորդներին
ՀՀ-ում ԵՄ պատվիրակությունը X-ի իր էջում տեղեկացրել է, որ հանդիպել են Նիդերլանդների խորհրդարանի պատվիրակությանը։
«Մեծ պատիվ է Հայաստանում Եվրամիության քաղաքացիական առաքելությունում հյուրընկալել Նիդերլանդների խորհրդարանի պատվիրակությանը և Հայաստանում Նիդերլանդների դեսպան Յաապ Ֆրեդերիկսին:
Հյուրերը միացել են Իջևանի շրջանում պարեկությանը՝ տեղում առաքելության աշխատանքի մասին ավելին իմանալու համար: Շնորհակալություն Նիդերլանդներին՝ շարունակական աջակցության համար»,- ասված է ԵՄ առաքելության X-ի պաշտոնական միկրոբլոգում։

The Netherlands delegation met the EU observers in Armenia
The EU delegation in Armenia informed on its X page that they met the delegation of the Dutch Parliament.
"It is a great honor to host the delegation of the Parliament of the Netherlands and the Ambassador of the Netherlands to Armenia, Jaap Frederiks, in the civil mission of the European Union in Armenia.
Guests joined a patrol in the Ijevan area to learn more about the mission's work on the ground. Thank you to the Netherlands for your continued support," said the official microblog of EU Mission X.