Վարչապետը կարևորել է ՌԱԿ-ի հետ ձևավորված սերտ համագործակցությունը
Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանն ընդունել է Ռամկավար ազատական կուսակցության Կենտրոնական վարչության ներկայացուցիչներին՝ ՌԱԿ Կենտրոնական վարչության ատենապետ (Կանադա) Միքայել Խարապյանի գլխավորությամբ:
Վարչապետը բարձր է գնահատել ՌԱԿ ներկայացուցիչների կապը հայրենիքի հետ և աջակցությունը ՀՀ կառավարության քաղաքականությանը: Նիկոլ Փաշինյանն ընդգծել է, որ կառավարության նպատակն է ՀՀ ինքնիշխանության ամրապնդումն ու պետականության հարատևության ապահովումը: Վարչապետը կարևորել է նաև ՌԱԿ-ի հետ ձևավորված սերտ համագործակցությունը:
Զրուցակիցները քննարկել են արտաքին և ներքին քաղաքականությանը, ինչպես նաև ՀՀ կառավարության ծրագրերին վերաբերող հարցեր:

The Prime Minister emphasized the close cooperation formed with the Republic of Armenia
Prime Minister Nikol Pashinyan received the representatives of the Central Board of the Ramkavar Liberal Party, led by the Chairman of the Central Board of the ADLP (Canada), Mikael Kharapyan.
The Prime Minister highly appreciated ADLP representatives' connection with the motherland and support for the RA government's policy. Nikol Pashinyan emphasized that the government's goal is strengthening RA's sovereignty and ensuring statehood's permanence. The Prime Minister also stressed the close cooperation with the Republic of Armenia.
The interlocutors discussed issues related to foreign and domestic policy and the plans of the RA government.