Վարչապետը հանդիպել է Միջուկային փորձարկումների համապարփակ արգելման պայմանագրի կազմակերպության գործադիր քարտուղարին
Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը Մյունխենի անվտանգության համաժողովի շրջանակում հանդիպում է ունեցել Միջուկային փորձարկումների համապարփակ արգելման պայմանագրի կազմակերպության գործադիր քարտուղար Ռոբերտ Ֆլոյդի հետ:
Զրուցակիցները քննարկել են ՀՀ կառավարության և կազմակերպության միջև համագործակցությանը և դրա ընդլայնմանը վերաբերող հարցեր:

The Prime Minister met with the Executive Secretary of the Comprehensive Nuclear-Test-Ban Treaty Organization
Prime Minister Nikol Pashinyan met with Robert Floyd, executive secretary of the Comprehensive Nuclear-Test-Ban Treaty Organization, within the framework of the Munich Security Conference.
The interlocutors discussed issues related to the cooperation between the RA government and the organization and its expansion.