Վաղը տեղի կունենա Արարատ Միրզոյանի ամփոփիչ ասուլիսը
ՀՀ ԱԳՆ-ից հայտնում են, որ հունվարի 23-ին ժ. 15:00-ին ՀՀ արտաքին գործերի նախարարությունում տեղի կունենա ԱԳ նախարար Արարատ Միրզոյանի՝ 2023թ. ամփոփիչ ասուլիսը։ Նախարար Միրզոյանը հանդես կգա ներածական խոսքով, որից հետո կպատասխանի լրատվամիջոցների հարցերին (յուրաքանչյուր լրատվամիջոցից մեկ հարց):
Խնդրում ենք մինչև հունվարի 22-ը ժ. 17:00-ը տեղեկացնել ասուլիսին մասնակցության մասին՝ spokesperson@mfa.am էլ. հասցեին ուղարկելով ԶԼՄ համապատասխան ներկայացուցիչների տվյալները և առկայության դեպքում՝ հարցերը։
Ասուլիսին կարող են մասնակցել միայն ՀՀ ԱԳՆ 2024թ. հավատարմագրում ունեցող հայաստանյան ԶԼՄ ներկայացուցիչները. հայտնում են արտաքին քաղաքական գերատեսչությունից։

The RA Foreign Ministry informs that on January 23 at 15:00, the 2023 press conference of the Minister of Foreign Affairs, Ararat Mirzoyan, will be held at the RA Ministry of Foreign Affairs. Minister Mirzoyan will make an introductory speech, after which he will answer questions from the media (one from each medium).
Please inform us about your participation in the press conference by January 22 at 17:00 by sending the data of the relevant media representatives and, if available, the questions to the email address spokesperson@mfa.am.
The foreign political department reports that only Armenian mass media representatives with the 2024 accreditation of the RA MFA can participate in the press conference.