Վարչապետը ուղիղ եթերում կպատասխանի քաղաքացիների և սփյուռքի մեր հայրենակիցների տեսահարցերին
Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը նոյեմբերի 24-ին՝ ժամը 12:00-ից, ուղիղ եթերում կպատասխանի ՀՀ քաղաքացիների և սփյուռքի մեր հայրենակիցների տեսահարցերին:
Խնդրում ենք հարցերը տեսահաղորդագրության տեսքով ուղարկել նախապես՝ WhatsApp հավելվածի +374 44 900 800 հեռախոսահամարին, նոյեմբերի 17-ից մինչ նոյեմբերի 23-ը՝ ժամը 18:00:
Տեսահաղորդագրության սկզբում անհաժեշտ է նշել անունը, ազգանունը և բնակության վայրը, ցանկալի է նաև՝ զբաղմունքը և աշխատանքի վայրը:
Վարչապետն ուղիղ եթերում կպատասխանի այն հարցերին, որոնք ձևակերպված են հակիրճ, կոռեկտ և հստակ։
Հարցուպատասխանը եթեր կհեռարձակվի Հայաստանի հանրային հեռուստաընկերությամբ, վարչապետի ֆեյսբուքյան էջով և Կառավարության յութուբյան պաշտոնական ալիքով:

Премьер-министр в прямом эфире ответит на видеовопросы граждан и наших соотечественников в диаспоре
24 ноября в 12:00 премьер-министр Никол Пашинян в прямом эфире ответит на вопросы граждан РА и наших соотечественников в Диаспоре.
Вопросы просим заранее присылать в виде видеообращения на номер +374 44 900 800 в приложении WhatsApp с 17 по 23 ноября в 18:00.
В начале видеообращения обязательно указывать имя, фамилию и место жительства, желательно также род занятий и место работы.
Премьер-министр ответит на вопросы, которые сформулированы кратко, корректно и ясно.
Сессия вопросов и ответов будет транслироваться на Общественном телевидении Армении, на странице премьер-министра в Facebook и на официальном канале правительства в YouTube.