«Հույս ունենք՝ Թուրքիայի հետ կկարողանանք հարաբերությունների կարգավորման գործընթացը բնականոն շարունակել». վարչապետ
Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը խոսել է Թուրքիայում տեղի ունեցած նախագահական ընտրությունների և հայ-թուրքական հարաբերությունների հեռանկարի մասին։
«Հույս ունենք, որ նախագահական ընտրություններից հետո Թուրքիայի հետ կկարողանանք հարաբերությունների կարգավորման գործընթացը բնականոն շարունակել, և սա նույնպես մեր օրակարգի կարևորագույն հարցերից է»,- ասել է նա։

"We hope that we will be able to continue the process of normalization of relations with Turkey;" prime minister
Prime Minister Nikol Pashinyan spoke about the presidential elections held in Turkey and the perspective of Armenian-Turkish relations.
"We hope that after the presidential elections, we will be able to continue the normalization process of relations with Turkey, and this is also one of the most important issues on our agenda," he said.