Հայաստան ժամանած եվրոպացի պատգամավորները տեղեկություններ կփոխանցեն գործընկերներին՝ վերահաստատելով Լաչինի միջանցքի փակ լինելը
Փաստահավաք առաքելությամբ Հայաստան ժամանած եվրոպացի պատգամավորները տեղեկություններ կփոխանցեն իրենց գործընկերներին եւ կվերահաստատեն, որ Լաչինի միջանցքն այսօր էլ ապօրինաբար փակ է։
Փետրվարի 21-24-ը Հայաստանում էին Եվրոպական խորհրդարանի պատգամավորներ Սիլվի Գիյոմը եւ Ֆրանսուա Ալֆոնսին։

The European MPs arriving in Armenia will convey information to their colleagues, reconfirming the closure of the Lachin Corridor
The European MPs who arrived in Armenia on a fact-finding mission will convey information to their colleagues and confirm that the Lachin Corridor is still illegally closed today.
European Parliament deputies Sylvie Guillaume and Francois Alphonse were in Armenia on February 21-24.