ԱՄՆ դեսպանը Ծիծեռնակաբերդի հուշահամալիրում հարգանքի տուրք է մատուցել Հայոց ցեղասպանության զոհերի հիշատակին
Հայաստանում Ամերիկայի Միացյալ Նահանգների դեսպան Քրիստինա Քվինը Ծիծեռնակաբերդի հուշահամալիրում հարգանքի տուրք է մատուցել Հայոց ցեղասպանության զոհերի հիշատակին:
«Դեսպան Քվինը ծաղիկներ դրեց Ծիծեռնակաբերդի ցեղասպանության հուշահամալիրում՝ հարգանքի տուրք մատուցելով Հայոց ցեղասպանության զոհերին»,- ասվում է ՀՀ-ում ԱՄՆ դեսպանատան տարածած հաղորդագրության մեջ։

The US Ambassador paid tribute to the memory of the victims of the Armenian Genocide at the Tsitsernakaberd Memorial
US Ambassador to Armenia Christina Quinn has paid tribute to the memory of the victims of the Armenian Genocide at the Tsitsernakaberd Memorial.
"Ambassador Quinn put flowers at the Tsitsernakaberd Genocide Memorial, paying tribute to the victims of the Armenian Genocide," the statement said.