Սուրեն Պապիկյանը հանդիպել է ԱԺ ՔՊ խմբակցության պատգամավորների հետ
ԱԺ «Քաղաքացիական պայմանագիր» խմբակցության քարտուղար Արթուր Հովհաննիսյանը տեղեկացրել է, որ այսօր «Քաղաքացիական պայմանագիր» խմբակցությունն ԱԺ-ում հանդիպել է պաշտպանության նախարար Սուրեն Պապիկյանի հետ.
«Այսօր «Քաղաքացիական պայմանագիր» խմբակցությունը Ազգային Ժողովում հանդիպել է պաշտպանության նախարար Սուրեն Պապիկյանի հետ:
Հանդիպման ընթացքում քննարկվել են ՀՀ Զինված ուժերում իրականացվող բարեփոխումների ընթացքը, առկա մարտահրավերները և դրանց լուծման ուղիները:
Երկուստեք արձանագրվել է` միասնական ջանքերով շարունակելու կառավարության կողմից որդեգրված բարեփոխումների հետևողական իրագործումը»:

В Национальном Собрании состоялась встреча ГД с министром обороны Суреном Папикяном
Как сообщил секретарь фракции "Гражданский договор" НС Артур Ованнисян, сегодня в НС состоялась встреча фракции "Гражданский договор" с министром обороны Суреном Папикяном.
«Сегодня в Национальном Собрании состоялась встреча фракции «Гражданский договор» с министром обороны Суреном Папикяном.
В ходе встречи обсуждался ход проводимых в Вооруженных Силах РА реформ, существующие проблемы и пути их решения.
С обеих сторон зафиксировано продолжение совместными усилиями последовательной реализации принятых правительством реформ».