Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանն ընդունել է ավստրիական «Ցե-Կվադրատ» ներդրումային ընկերության (C-Quadrat Investment Group) հիմնադիր և գործադիր տնօրեն Ալեքսանդր Շյուցին և նրա գլխավորած պատվիրակությանը:
Վարչապետը կարևորել է «Ցե-Կվադրատ»-ի (գերմանական «Ամպեգա Ասեթ Մենեջմենթ» ընկերության հետ համատեղ) ներգրավվածությունը ՀՀ կենսաթոշակային ֆոնդերի կառավարման գործընթացում՝ ի դեմս «Ցե-Կվադրատ Ամպեգա Ասեթ Մենեջմենթ Արմենիա» ընկերության:
Ալեքսանդր Շյուցը նշել է, որ Հայաստանը հուսալի գործընկեր է, և «Ցե-Կվադրատ»-ը շահագրգռված է շարունակելու մասնակցությունը ՀՀ կենսաթոշակային համակարգի զարգացման գործընթացին, ձևավորելու երկարաժամկետ համագործակցություն:

Prime Minister Nikol Pashinyan received the founder and executive director of the Austrian "C-Quadrat Investment Group" Alexander Schutz, and the delegation led by him.
The Prime Minister emphasized the involvement of "C-Quadrat" (jointly with the German company "Ampega Asset Management") in the process of managing pension funds of Armenia, represented by the company "C-Quadrat Ampega Asset Management Armenia."
Alexander Shyuts noted that Armenia is a reliable partner, and "C-Quadrat" is interested in continuing to participate in the development process of the RA pension system, to form long-term cooperation.