Տարոն Մարգարյանին ու ընտանիքի անդամներին ապօրինի գույքի բռնագանձման գործերով ծանուցագրեր են ուղարկվել
ՀՀ գլխավոր դատախազության ապօրինի ծագում ունեցող գույքի բռնագանձման գործերով վարչությունը ծանուցագրեր է ուղարկել Երևանի նախկին քաղաքապետ, ԱԺ «Պատիվ ունեմ» խմբակցության պատգամավոր Տարոն Մարգարյանին և նրան փոխկապակցված շահագրգիռ անձանց:
Radar Armenia-ն տեղեկացավ, որ ծանուցագրեր են ուղարկվել նախկին քաղաքապետի կնոջը՝ Գոհար Սարգսյան/Մարգարյանին, մորը՝ Սուսաննա Մարգարյան/Պողոսյանին, ինչպես նաև որդիներին՝ Նահապետ և Անդրանիկ Մարգարյաններին։ Սույն գործով որպես շահագրգիռ անձինք ծանուցագրեր են ուղարկվել  նաև Կարինե Մարգարյան/Պետրոսյանին և Աստղիկ Մարգարյան/Ուլիխանյանին։
Հիշյալ անձինք, ըստ ծանուցագրերի, պետք է հուլիսի 14-ին, ըստ ծանուցագրերում նշված ժամերի,  ներկայանան ՀՀ գլխավոր դատախազության ապօրինի ծագում ունեցող գույքի բռնագանձման գործերով վարչություն։

Направлены уведомления Тарону Маргаряну и членам его семьи по делу о конфискации незаконно нажитого имущества
Управление по конфискации незаконно нажитого имущества Генеральной прокуратуры РА направило уведомления бывшему мэру Еревана, члену фракции «Честь имею» Национального Собрания Тарону Маргаряну и связанным с ним заинтересованным лицам.
Как стало известно Radar Armenia , повестки были отправлены супруге бывшего мэра Гоар Саргсян/Маргарян, ее матери Сусанне Маргарян/Погосян, а также ее сыновьям Наапету и Андранику Маргарянам. В данном случае уведомления также были направлены Карине Маргарян/Петросян и Астхик Маргарян/Улиханян как заинтересованным лицам.
Согласно извещениям, указанные лица должны явиться в Управление по конфискации незаконно полученного имущества Генеральной прокуратуры РА 14 июля, согласно срокам, указанным в извещениях.