Արցախի ԱԱԾ-ն՝ հերթական ապատեղեկատվության մասին
Փետրվարի 4-ին Ֆեյսբուք սոցիալական ցանցում և Տելեգրամ ալիքներում հրապարակում է տարածվել, որտեղ շեշտվող Արցախի ԱԱԾ-ի հետ կապ ունեցող Տելեգրամ ալիքի վերաբերյալ հատվածը ապատեղեկատվություն է։
Հիշեցնենք, որ Արցախի ազգային անվտանգության ծառայությունն իր տեղեկատվական գործառույթներն իրականացնում է www.nssartsakh.am կայքէջով և Արցախի Հանրապետության Ազգային Անվտանգության Ծառայություն Ֆեյսբուքի էջով։
Արցախի ԱԱԾ-ից տեղեկացնում են նաև, որ նշված հրապարակումների վերաբերյալ Արցախի իրավապահ մարմիններն իրականացնում են համապատասխան միջոցառումներ։

СНБ Арцаха об очередной дезинформации
4 февраля в социальной сети Facebook и Telegram-каналах была распространена публикация, в которой часть о Telegram-канале, связанном со Службой национальной безопасности Арцаха, является дезинформацией.
Напомним, что Служба национальной безопасности Республики Арцах осуществляет свои информационные функции через сайт www.nssartsakh.am и страницу Службы национальной безопасности Республики Арцах в Facebook.
СНБ Арцаха также сообщает, что правоохранительные органы Арцаха принимают соответствующие меры в отношении указанных публикаций.